Witam ciepło - ciagle denerwuje sie pracą

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez pusia12 26 sie 2012, 20:37
Witam wszystkich ciepło.. jestem DDA terapie zakonczyłam jakies 3 lata temu, a do marca tego roku brałam z przerwami Paxtin, przy którym czułam, że żyje przestałam brać bo chcialam zajśc w ciążę. ale mój problem powrócił a mianowice bardzo przezywam każdy błąd w pracy, który popełnię do tego bardzo przejmuje się co inni w pracy o mnie pomysla tak mnie to wszystko paraliżuje ze nie potrafie myslec mam pustke w głowie najprostrze zadania sprawiaja trudnosci, teraz jestem na urlopie i ciagle mysle o pracy o moim powrocie - jestem ksiegową. wiem ze ludzie, którzy nic nie robia nie popelniaja bledów ale ja nie potrafie z tym życ, okropnie paraliżuje mnie wspołpraca z Pania, z ktora pracuje ciagle ma do mnie pretensje co sprawia ze moje poczucie wartości spada a ja się dołuje i boje. do tego czuje, że ona to wszystko wykorzystuje. wiele osób z otoczenie mowi, ze ona czuje sie zagrozona przeze mnie w pracy ale ja tego tak nie odbieram. nie wiem jak radzic sobie mam wrazenie ze nie nadaje sie do tej pracy chce uciekać. Nie potrafię sie zrelaksować ciagle sie boje - co moge z tym zrobic poradźcie prosze!!

przez Bluemood 26 sie 2012, 20:48
pusia12, witam ale niestety za duzo ci nie pomogę, bo sam mam tego rodzaju problemy. Chyba przedwczoraj o tym pisałem. Niestety u mnie zawsze kończy sie odejściem/ucieczka z pracy z nadzieja, ze w nowej będzie inaczej. Później okazuje sie, guzik prawda i jest to samo. Jedyne co moge doradzic to wróc na terapie i tam pracuj nad nauka popełniania błędów. Tzn zeby je celowo robic i sie z nimi oswoic ;) ja nawet teraz sie ucze, np rozpoczynajac zdania z malej litery, nie uzywajac polskich liter itd, itp. Kiedyś spalilbym sie ze wstydu, ze inni widza jak piszę jakies "koslawe" zdania :mrgreen:

przez Siding Spring 27 sie 2012, 09:30
worc do paxtinu i problem z glowy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 27 sie 2012, 09:58
ucieczka z pracy nic nie da przerabiałem to mimo że nie byłem księgowym a zwykłym robolem fizycznym. Może trzeba do tego leku wrócić co pomagał bo stresy w pracy zawsze będą a na bezrobociu są też ale innego typu.
Największy Forumowy Maruda

przez pusia12 27 sie 2012, 09:59
Wiem boje się bezrobocia, ale czy całe życie mam brać leki??

przez carlosbueno 27 sie 2012, 10:04
nie wiem czy całe życie, może kiedyś się da bez leków. Ja kiedyś się też bałem bezrobocia dlatego tkwiłem w beznadziejnej pracy a teraz boje się podjąć pracy będąc bezrobotnym bo nie znoszę zmian.
Największy Forumowy Maruda

przez pusia12 04 wrz 2012, 07:43
HEY!!! wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy uffffff. mineło i przeżyłam. Postanowilam wrzucić na luz i nie przejmowac sie opinią innych ludzi a do tego na mojej buzi gości usmiech - do twarzy mi z nim ;-) jak sie usmiecham czuje sie lepiej i inni tez sie uśmiechają. Jest jedno ale czuje, że nie chce tu juz pracować buuu w sumie po ponad 6 latach w jednym miejscu już mam przesyt otoczenia i atmosfery. Może to przejdzie....
no tobaczymy dzisiaj drugi dzien w akcji. pozdrawiam :D

przez zabka 09 wrz 2012, 15:19
Także przesadnie denerwuję się pracą. Pracuję w jednym miejscu od 10 lat i zawsze uwielbiałam swoją pracę. Niestety, byłam typem pracoholika i miałam status osoby niezastąpionej. Do czasu, aż zachorowałam i trafiłam do szpitala. Obecnie pracuję tam na część etatu i każdy dzień w pracy jest koszmarem. Nie mogę się skoncentrować, a w głowie mam pustkę i wydaje mi się, że wszyscy to widzą. Najchętniej zakopałabym się na resztę życia w łóżku, ale przecież tak nie można. Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy.
Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.

przez pusia12 11 wrz 2012, 11:12
czym się denerwujesz?? ktoś Cie zastępuje w pracy??

przez adam_s 11 wrz 2012, 11:21
Mam taki sam problem. Chociaż dotychczas miałem prace niemal tylko fizyczne (w fabryce np.), to wychodząc stamtąd ciągle rozpamiętywałem miniony dzień, moje mysli w 80% były o pracy - czy czegoś źle nie zrobiłem, że sie nie sprawdzam i inni to widzą. Dodam, że miałem tam paskudną atmosferę, co pogarszało sprawę. Niemniej jednak się zwolniłem i już minimalnie żałuję, bo nie mam perspektyw na co innego, zresztą tak jak piszecie - wszędzie będzie to samo. :?
GG: 5988000

Sortuj wg