Nowenna pompejska - cudowna pomoc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Kalebx3 27 sie 2012, 13:24
Kalebx3, tak czaje.
Przecież koronkę odmawiasz na różańcu. Jestem zwolenniczka i tego i tego.
Wciąż o to samo proszę. A tu lipa. Może tako maja droga. Nie zrażam się nadal się modlę. W chwilach spokoju, radości i goryczy nie odchodzę.

Witaj Stokrotka,
fajnie ,że są jeszcze na tym Forum ludzie wierzący i mówiący o BOGU , Mocy , która uzdrawia ,( jak chce ,nawet przez lekarstwa).Do Twoich powyższych słów pozwól ,że odniosę sie w najbliższym czasie( teraz nie mam za dużo czasu -obowiązki ojca i męża ;) ) O tym co poruszyłaś można pisać prace teologiczne...czaisz.

Kalebx3 pomogę Ci tylko trwaj!

Agg ,trwam .
A jak chcesz mi pomóc? I w czym ? Sama najlepiej wiesz,przeważnie każdy ma jakieś słabości i niemoce( tutaj na tym Forum ,ale nie tylko),w które Szatan z upodobaniem uderza. Ja też mam cztery demony i wiem jak je wypędzić,ale potrzeba sił i Łaski Bożej ( z Wysoka) ,determinacji i pragnienia zdrowia , pokoju ,< spokoju umysłu- mi tego szczególnie>,bardziej niż wygody ," ciepłych kapci" i telewizorka z odprężającym filmikiem ,etc.
Z Bogiem.

Candy 14 , dla mnie jesteś Adwokatem Diabła i dobrze ,że w takim wydaniu( dla mnie) występujesz na Scenie.
Lubię Ciebie i Twoje cięte ( acz często trafne uwagi) ,dają do myślenia...nawet pomimo ,że ja lub moja radykalna Wiara Cie przeraża.
Pozdrawiam .
Z BOGIEM !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 27 sie 2012, 15:12
Kalebx3, nie wierze w Boga wiec i nie wierze w Diabla :D Zło i dobro jest w nas. Wciaz zmagamy sie z nim i probujemy znalezc rownowage pomiedzy dobrem a zlem. Staram sie nie czynic zla nie ze strachu przed kara ale z wewnetrznej potrzeby.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 27 sie 2012, 15:56
ja mam na oku nowy biznes który w Polsce zawsze się opłaca, dostane objawienia i ukaże mi się Maryja albo Jezus. Później pielgrzymi i sakroturyści będą przybywać do mnie mej posiadłości składać datki a także będą nocować i jeść przez co biznes będzie się kręcił cały rok a nie 2 miesiące jak to nad morzem. Ba nawet mam źródełko własne które może stać się święte mogę zacząć ta wodę butelkować i sprzedawać no ale z tego co wiem to Kościół instytucjonalny nieprzychylnie patrzy na takie objawienia ale lud przy dobrym PR i zorganizowaniu jakiś cudów to kupi. Dobrze żeby mi jesz z unii europejskiej dali jakieś fundusze na rozkręcenie tego biznesu :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 27 sie 2012, 16:03
carlosbueno, :hide: Ja mam dla Ciebie lepszy pomysł. Napisz książkę pod tytułem: "1000 najgłupszych pomysłów na życie" :lol:
Moderator

przez carlosbueno 27 sie 2012, 16:19
*Wiola* napisał(a):carlosbueno, :hide: Ja mam dla Ciebie lepszy pomysł. Napisz książkę pod tytułem: "1000 najgłupszych pomysłów na życie" :lol:

czemu tylko 1000 a nie milion ;) gdyby tylko za te głupie pomysły coś dawali

przez Rafka 27 sie 2012, 16:22
carlosbueno, to może zrobisz sobie stygmaty. Trzeba być wiarygodnym
Rafka

przez carlosbueno 27 sie 2012, 16:26
a odnośnie stygmatów to bywało że ludzie je mieli nie w miejscach które miał Jezus na prawdę tylko tam gdzie się im wydawało że je miał.

przez bittersweet 27 sie 2012, 19:08
carlosbueno napisał(a):ja mam na oku nowy biznes który w Polsce zawsze się opłaca, dostane objawienia i ukaże mi się Maryja albo Jezus. Później pielgrzymi i sakroturyści będą przybywać do mnie mej posiadłości składać datki a także będą nocować i jeść przez co biznes będzie się kręcił cały rok a nie 2 miesiące jak to nad morzem. Ba nawet mam źródełko własne które może stać się święte mogę zacząć ta wodę butelkować i sprzedawać no ale z tego co wiem to Kościół instytucjonalny nieprzychylnie patrzy na takie objawienia ale lud przy dobrym PR i zorganizowaniu jakiś cudów to kupi. Dobrze żeby mi jesz z unii europejskiej dali jakieś fundusze na rozkręcenie tego biznesu :mrgreen:

@Carlosie, jak zbijesz kasę to znaczy ze Ci pomogła nowenna pompejańska ;) :mrgreen: podrzucam inny pomysł - niech Ci sie pokaże Jezus na toście albo placku ziemniaczanym, sprzedaż go później w necie :P proste i opłacalne :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez agg 27 sie 2012, 20:06
Dobre! W końcu ktoś drze łacha z pseudostygmaktyków i pseudoobjawień! :uklon: Ze też znajdują się ludzie którzy w to wierzą :) O i to jest naiwność! :)

-- 27 sie 2012, 20:09 --

A co do tej modlitwy to szanujmy się nawzajem ;) Ja szanuję Wasze wątpliwości i dystans a co za tym idzie brak wiary ale i Wy uszanujcie moje jej posiadanie. Ale fajni jesteście! :great:
agg

przez Hans 27 sie 2012, 21:13
Posmaruj się dżemem i powidłami to już będzie, że masz stygmaty.
Feed your head
Feed your head

przez agg 28 sie 2012, 07:48
Hans napisał(a):Posmaruj się dżemem i powidłami to już będzie, że masz stygmaty.

Mi to delikatnie trąca fetyszyzmem :hide: ale mogę się mylić :mrgreen:
agg

przez Kalebx3 28 sie 2012, 14:36
Stokrotka345 napisala
Mi osobiście najbardziej potrzeba ''pokoju w sercu''.

< spokoju umysłu- mi tego szczególnie ,brakuje, napisał Kalebx3.

Stokrotka ,śpiewało przed laty " Raz,Dwa Trzy" : " Każdemu czegoś brak
jednym spokoju w myślach ,
innym wokoło serc...
pięknych prawd i mądrych słów..."

Z BOGIEM .

.

-- 28 sie 2012, 14:43 --

Hans napisał(a):
Posmaruj się dżemem i powidłami to już będzie, że masz stygmaty.

Mi to delikatnie trąca fetyszyzmem ale mogę się mylić

Wychodzi stygmaty dżemowo-powidłowe w wydaniu fetyszystów ,ew. dziwaków w najróżniejszych odcieniach śliwkowych 8) :D :papa:

Pozdro.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez agg 28 sie 2012, 21:06
A ja jadę jutro w miejsce gdzie Pan Miłosierny szczególnie działa i uzdrawia poranione osoby ! I jedziecie tam ze mną ! Wszyscy! :) :yeah:

-- 02 wrz 2012, 18:27 --

Wielu z Was zły pokaleczył, a on boi się różańca, odmawiajcie go, proszę. Jak potrzebujecie pomocy w modlitwie piszcie na pw.

-- 02 wrz 2012, 18:30 --

Wy wiecie jak się objawiają ataki choroby, zacznijcie wtedy odmawiać różaniec, nawet na palcach.

-- 02 wrz 2012, 18:32 --

Wielu z Was zły pokaleczył, a on boi się różańca, odmawiajcie go, proszę. Jak potrzebujecie pomocy w modlitwie piszcie na pw.
Wy wiecie jak się objawiają ataki choroby, zacznijcie wtedy odmawiać różaniec, nawet na palcach.
agg

Sortuj wg