Witam,

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam,

przez loneliness1988 25 sie 2012, 11:28
Jak w tytule, "Witam wszystkich z forum". Zaglądam tu pierwszy raz. Nie wiem, czy dobrze trafiłam... Ale potrzebuje czyjegoś wsparcia. Jestem 24-letnią kobietką, która niedawno zakończyła edukację... Mimo, że mam wspaniałego faceta czuję się strasznie samotna i nie jestem szczęśliwa. 3/4 dnia spędzam sama, czekając aż on wróci z pracy. Z nikim nie rozmawiam (lub robię to rzadko, gdyż znajomi się porozjeżdżali itp) i czuje po prostu, że jest mi źle.. nie mogę znaleźć sobie zajęcia, nic mnie nie motywuje... czuję się bezsilna, dołuje mnie również, to ze nie mam pracy. Wiem, że moje "zachowanie" może być uciążliwe dla mojego Kochanego.. dlatego właśnie szukam wsparcia, bo nie chce go stracić... chcę być znowu szczęśliwa dla niego...

Witam,

przez duskfall 29 sie 2012, 03:17
zeby byc szczesliwa dla kogos, musisz wpierw byc szczesliwa dla siebie.

Witam,

przez tahela 29 sie 2012, 03:36
Tylko ,że ona czuje sie sfrustroana ta sytuacja i dlatego czuje sie nieszczęsliwa, poszukaj znajomych ,pracy
a co do szczescia czasem mozna byc szczesliwym do momentu poznania kogos a później juz nigdy nie bedzie jak wcześniej bo brakuje ,ale w tym wypadku tak nie jest.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg