Witam, moze tu ktoś mnie zrozumie:(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Saraid 25 sie 2012, 08:25
agnieszka8204, Nerwica wraca mozna z nia zyć nauczyć sie eliminować jej najtrudniejsze elementy po to jest terapia by nauczyć się z nią życ tak by zycie mimo wszystko nas cieszyło.
Saraid

przez agnieszka8204 25 sie 2012, 08:35
Svafa napisał(a):agnieszka8204, Nerwica wraca mozna z nia zyć nauczyć sie eliminować jej najtrudniejsze elementy po to jest terapia by nauczyć się z nią życ tak by zycie mimo wszystko nas cieszyło.

Nauczyc sie z nia zyc.... ja nie che z nia zyc, chce zapomniec, chce wrócic do tego jak sie czułam jeszcze tydzien temu. Jak te pare lat zyłam tak jak bym nigdy jej nie miała. Juz nie pamietałam co to wogóle jest nerwica:(( Nie miałam jakiego wielkiego przezycia, wielkiego stresu. WYstarczył remont sasiadki z góry ( moze to głupie) ciagłe nerwy, straszne hałasy od samego rana do poznego wieczora i zaczeło sie od jednej nieprzespanej nocy potem druga i 3 az zaczeło mi towarzyszyc w dzien ten stres w zoładku ze znowu nie bede mogłą spac, płakałam ze sie boje nocy i zaczeło sie, wiem ze musze to olac , myslec i robic cos przyjemnego. Ale ja tylko to wiem , gorzej z wykonaniem

przez agnieszka8204 25 sie 2012, 12:26
No wlasnie tez mnie dziwi dlaczego mam leki antydepresyjne...ale mam nadzieje ze nie jest to depresja:(

-- 25 sie 2012, 12:28 --

Ale jak byłam u Pani doktor to pytałam czy z nerwicy mozna popasc w depresje, odpowiedziała ,,prosze tak nie myslec , nikt nie pozwoli Pani wpasc w depresje,, z tego chyba mozna wywnioskowac , ze nie mam depresji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaja123 25 sie 2012, 14:13
agnieszka8204, witaj :D . Nerwica czy depresja są uleczalne więc nie ma co się stresować. Bardzo pomocna oprócz leków jest psychoterapia.

Ja wolę mieć depresje niż nerwice

a ja wolę coca colę ;)

przez carlosbueno 25 sie 2012, 14:23
agonista napisał(a):Depresja ma różne nasilenie , często wczesne objawy depresji są mylone z nerwicą .Nie ma się czego bać bo na depresje są leki a na nerwice niekoniecznie . Depresje można wyleczyć w miesiąc tzn po miesiącu nie ma objawów a leki trzeba brać od 6mieś do 2 lat lub dłużej .Na nerwice podobno są jakies terapie ale czy skutkują ? Zależy od wielu czynników .Ja wolę mieć depresje niż nerwice . A lekarz najwyrażniej nie wie co mówi że nikt ci nie pozwoli wpaść w depresje .Otórz depresja nikogo nie będzie pytać o pozwolenie -przychodzi i już . Niemniej nie nakręcaj się tym jak lekarz dał leki to bierz i ocenisz czy pomagaja w polsce jest ok 20 leków na depresje nie ten to inny pomoże .Gdy nie pomaga żaden są inne sposoby leczenia. Nie załamuj się z depresji łatwiej wyjść niż z nerwicy.

długotrwała depresja zwykle powoduje nerwicę odwrotnie też. Bardzo wiele osób cierpi na zaburzenie depresyjno- lękowe czyli połączenie tego i tego. A o depresjach wyleczonych w miesiąc to nie słyszałem może się zdarzają ale chyba b rzadko o ile to w ogóle były prawdziwe depresje a nie zaburzenia nastroju.
Największy Forumowy Maruda

przez agnieszka8204 25 sie 2012, 14:52
Co by ze mna nie było, leki biore drugi dzien i ile jeszcze bede brała zeby poczuc ulge??
Czy leki uspokajajace na nerwice nie wyciszaja od razu? Juz mam dosc scisku w żołądku, trzesiawki, kolatania serca zaczynaja sie pojawiac zawroty głowy, drętwieje mi ręka:((

przez kaja123 25 sie 2012, 14:56
agnieszka8204 napisał(a):Co by ze mna nie było, leki biore drugi dzien i ile jeszcze bede brała zeby poczuc ulge??
Czy leki uspokajajace na nerwice nie wyciszaja od razu? Juz mam dosc scisku w żołądku, trzesiawki, kolatania serca zaczynaja sie pojawiac zawroty głowy, drętwieje mi ręka:((

Napisz jakie bierzesz leki. Antydepresanty działają najwcześniej po 2 tyg a uspokajające nie można brac dłużej niż 4 tyg. Wszystko zależy jakie leki przyjmujesz.

przez agnieszka8204 25 sie 2012, 15:02
SETALOFT

przez kaja123 25 sie 2012, 15:04
agnieszka8204 napisał(a):SETALOFT

No to musisz poczekać minimum 2 tyg na pozytywne efekty. Teraz możesz mieć różne nieprzyjemne objawy związane z przyjmowaniem tego leku. Cierpliwość popłaca więc się nie zrażaj :smile:

-- 25 sie 2012, 14:06 --

agonista napisał(a):
a uspokajające nie można brac dłużej niż 4 tyg
Nie pisz od rzeczy .Nawet benzodiazepiny nie zawsze uzależniają po kilku latach brania ,zależy od człowieka. itp.

od rzeczy to Ty piszesz. Widać nie masz pojęcia i to najmniejszego!

przez agnieszka8204 25 sie 2012, 15:23
Jezu 2 tygodnie to ja sie wykoncze;/ Chciałam nie brac tych tabletek bo to antydepresanty, a mi stwierdzono nerwice czy takie leki tez działaja anty nerwicowo;) Cos sie coraz gorzej czuje,a moze to skutki uboczne;/ Pierdolca mozna dostac jak Boga kocham

przez kaja123 25 sie 2012, 15:25
agnieszka8204 napisał(a):Jezu 2 tygodnie to ja sie wykoncze;/ Chciałam nie brac tych tabletek bo to antydepresanty, a mi stwierdzono nerwice czy takie leki tez działaja anty nerwicowo;) Cos sie coraz gorzej czuje,a moze to skutki uboczne;/ Pierdolca mozna dostac jak Boga kocham

tak można zgadzam się ;) Antydepresanty też się bierze w nerwicy - na zaburzoną chemię w mózgu. No ale na efekty trzeba poczekać.

przez agnieszka8204 25 sie 2012, 15:26
Czyli trzeba mózg wymienic i po kłopocie :bezradny:

przez Becia1967 25 sie 2012, 20:50
agnieszka8204, czytałam ulotkę twojego leku i pisze..... Początek działania przeciwdepresyjnego może nastąpić w ciągu 7 dni, jednakże maksymalnie działanie jest osiągane zazwyczaj po 2 do 4 tygodniach leczenia. ...............
Ja biorę Oropram i też ma opóźnione działanie. To nie są leki które działają od razu :( trzeba nie raz wspomóc się innymi uspokajającymi lekami. Dziwi mnie tylko czego, psychiatra mnie, czy Ciebie nie poinformował o późniejszym działaniu leku i jego skutkach ubocznych.Kochana, damy rade, bo jak nie MY to KTO :D
Jeśli los cie ściągnie na sam dół, nie poddawaj się, stań i walcz!!!

Obrazek

przez agnieszka8204 28 sie 2012, 19:47
No własnie dlaczego ??? Ja potwornie sie czułam po tabletkach, cos okropnego i dlatego nie biore ich. Bede walczyc sama z melisa i ziołowymi wynalazkami:) Póki co na pewno lepiej sie czuje nie biorąc ich. Po tamtych tabletkach byłam roztrzęsiona, wiem ze trzeba czekac 2 tyg ale ja bym chyba wykitowała...;/

Sortuj wg