Witam i potrzebuje pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez joe76 17 sie 2012, 03:27
witam na wstempie przepraszam za błedy na wstempie napisze nieco o sobie mam 36 lat pochodze z Tych koło katowic problem mój pojawił sie wieku ok24 lat objawiało sie to tym ze dostałem depresie i pojawiły sie mysli samobujcze jak ruwniez bezsennosc stało sie to przesto ze naduzywałem alkoholu i troche paliłem marihuany z tym zyłem az skonczyłem 33 lata postanowiłem coś z tym zrobic poniewaz po dłuszych imprezach alkoholowych dostawałem trudno to troche opisac ale cos jakby dretwienie nóg i rąk i bezwład miesni udałem sie do osirodka uzaleznien alkoholowych w tychach z tamtont skierowano mnie do rybnika na detox byłem tam miesiąc po rybniku udałem sie spowrotem do osirotka uzaleznien i zapisałem sie na terapie otwartom ktura trwała 3 miesiące po przebyciu terapi przestałem pic i palic dretwienie rąk ustało z nogamii bezsenosciom depresiom i myslami samobujczymi samobujczymi zmagałem sie nadal i doszlo dotego nerwica zoładkowa niechodziłem na aa niepotrzebowałem tego z osobistych wzgledów zaczołem zmagac sie z ludzmi którym nie pasowało to ze nie pije jak i w pracy tak i w otoczeniu a ze znatury oczywiscie jak nie piłem byłem mieki i ludzie zaczeli to wykorzystywac nawet dziewczyna to wykorzystała wiec zwielkim bulem musielismy sie pozegnac nie piłem nadal zaczołem zyc w samotnosci a ze mieszkam sam niebyło z tym problemów nie wychodziłem nigdzie oprucz pracy oczywiscie i miałem paru przyjaciól kturym mogłem zaufac tak mi sie wydawało az jeden znich mnie okradł i straciłem całkiem kontakt z ludzmi niestety wzraz z tym komunikatywnosc z ludzmi i ogromny stres i strach niepotrafie nic załatwic bo ciągle towarzyszył mi ten straszny stres i lęk niewiem gdzie powinnem sie udac aby zaczoc sobie jakos radzic doradzcie coś.

przez Saraid 17 sie 2012, 07:34
Doradzam psychoterapie by uporzadkowac emocje,przepracowac wszystko co stanowi dla Ciebie problem.
Wizyta u psychiatry tez bylaby wskazana jesle teraz sie nie leczysz.
Saraid

przez joe76 17 sie 2012, 10:46
witam svafa dzieki za wzkazuwki 'przepracowac wszystko co stanowi dla Ciebie problem'.niewiem co stanowi problem czy to ze jestem zbyt mieki i inni to wykozystujom czy stosunek osoby do osoby.Fakt odkont skonczyłem terapie nie leczyłem sieale to tez z braku czasu ale dzieki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atlantyda_mt 18 sie 2012, 22:57
joe76 polecam terapię grupową w Centrum Psychiatrii w Katowicach - Szopienicach.Odnajdziesz tam siebie. Grupa pomoże Ci w odzyskaniu pewności siebie.Podaję link do szpitala http://www.centrumpsychiatrii.eu/oddzia ... ctwo3.html .
Byłam tam 8 tygodni i na prawdę wyszłam w o wiele lepszym stanie niż tam trafiłam. Nie powiem,że mnie "wyprostowali",sama doszłam do pewnych przemyśleń,że to nie ja jestem problemem,że problem nie tkwi we mnie. Problem maja ludzie,którzy mnie otaczają. Zrozumiesz kiedyś to co piszę. Ekipa szpitala na prawdę rewelacyjna. Udaj się na Oddział IV są tam 4 grupy ,najpierw porozmawia z Tobą ordynator,potem przydzieli Cię do którejś z grup. Pozdrawiam.

przez Locust 19 sie 2012, 14:07
Czesc,
nie daj sie stary i nie wracaj do wody.
Tak jak pisza wyzej lekarz, tam masz namiary - zadzwon, idz, chocby jutro.
Samemu nie bedzie latwo.
To jest bardzo wazne zeby dac pierwszy krok

3m sie
SSDD

Sortuj wg