cos jest ze mna nie tak!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez slavix 05 sie 2012, 04:49
witam,mam pewien problem,otoz nie rozumiem w sobie tego I od kilku lat mam z tym problem,ze jak ktos mi cos mowi,mam tu na mysli np moja dziewczyne,i ja to zrozumieem to I tak pi pewnym czasie wracam do tego tematu I szukam sobie potwierdzen,zapewnien ze ona mowi prawde,rozumiem w danym momencie co ona mi mowi I ja mowie, ok wierze Ci,ale po pewnym czasie wraca do mnie ten temat ktory poruszalem z nia I dalej ja mecze czy to prawda,a czy moze inaczej bylo.Nie chce juz tak,bo to tylko sprawia jej bol I rozdrapuje stare rany,co mam zrobic? czy ktos rozumie o co mi tutaj chodzi?przedstawienie tematu moze malo zrozumiale ale jesli ktos ma podobny problem czyli ze doskonale wie co chce powiedziec a jak przychodzi co do czego to nie wie co mial mowic I mowi cos calkiem innego,dobra bo ruszylem juz kolejny moj problem. jak ktos to zrozumial to prosze niech cos napisze:) pozdrawiam.

przez Pasman 05 sie 2012, 09:58
Pierwszy problem który opisujesz może mieć wiele przyczyn, zarówno tkwiących w tobie jak i w Twojej dziewczynie.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Sortuj wg