Czesc Wszystkim...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czesc Wszystkim...

przez Bubka 04 sie 2012, 21:58
Witam Was, mam 26 lat i mieszkam w Irlandii od ponad 4 lat.
Moje problemy ze zdrowiem zaczely sie juz w ostatniej klasie liceum.Popadlam w gleboką depresje.Nikt o tym nie wiedzial bo na codzien zawsze mialam maske szczesliwej osoby.Wszystko zaczelo sie chyba od bardzo niskiego poczucia wlasnej wartosci.Mialam biedny dom, ojca alkoholika, a szkola zamiast pomagac- odrzucala takie osoby jak ja.W podstawówce traktowano mnie zawsze jako tę z biednej czyli "gorszej" rodziny.
I tak sie zaczelo... nerwice- przedewszystkim leki oraz natretne mysli, ataki paniki- które mam do tej pory.Leczylam sie farmakologicznie przez jakis czas,zaczelam równiez psychoterapie- jednakze musialam przerwac z powodu wyjazdu do Irlandii.
Zarejestrowalam sie na tym forum poniewaz szukam wsparcia, jakiegokolwiek- poniewaz sie nie lecze.Nie mam mozliwosci psychoterapii w jezyku polskim- a to jest kluczowe dla mnie.Irlandia jest dosyc zacofanym krajem jesli chodzi o medycyne i wszelkie sprawy sa bagatelizowane, przede wszytskim w miasteczkach a wiec nie lecze sie w ogole.Bralam leki naturalne od lekarza z Polski jednakze nic to nie pomoglo.Wewnetrznie czuje, ze bardzo potrzebuje psychoterapii.Czy mozna takowa uzyskac gdziekolwiek on line?
"Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni"

Czesc Wszystkim...

przez Atalanta 04 sie 2012, 22:23
Bubka, witaj na forum rówieśniczko :D Twoje problemy jak najbardziej wymagają pomocy psychologicznej, same mogą się nie rozwiązać. Zapytaj wujka google o tego typu leczenie online. Znalazłam coś takiego może Ci się przyda http://psychoterapia-online.pl/jak-pomagam/ :D
Póki co trzymaj się i nie poddawaj, uszy do góry :D

Czesc Wszystkim...

przez Bubka 04 sie 2012, 22:45
Wiem,że one same sie nie rozwiązą i wymagają leczenia,- zdaję sobie z tego sprawę, staram sie jakos sama wszystko ukladac.W duzej wierze pomaga mi moja wewnetrzna wiara, jednakże potrzebuję jakiegos lekarstwa- psychoterapii, czuję, że mam coś w środku, co bardzo chce wyrzucić jednak sama nie potrafie tego zrobic.Bardzo chcialabym miec możliwość takiej terapii tutaj w Irlandii, mieszkam w malej imejscowosci a tutaj cięzko ze specjalistami.Brak możliwosci psychoterapii jest dla mnie chyba gorsze niz ta cała nerwica :-( Jest to głęboko dobijające.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czesc Wszystkim...

przez Atalanta 04 sie 2012, 22:54
Bubka, a skype'a posiadasz? Bo w ten sposób spokojnie można prowadzić psychoterapię :D

Czesc Wszystkim...

przez Bubka 04 sie 2012, 23:00
teraz akurat nie mam, ale moge miec :-)

-- 04 sie 2012, 23:05 --

Ogólnie chciałabym z kims porozmwiac o swoich problemach, bo z moim chlopakiem troche sie wstydze.On wie tylko, ze mam nerwice, ot wszystko.A nie mam tutaj przyjaciól.Mam paru znajomych tylko.

Sortuj wg