witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam serdecznie

przez Szałwia 30 lip 2012, 13:52
Mam 22 lata, jestem z Wroclawia. Od 2 lat lecze sie na nerwice lekowa (wegetatywna), prawie 1,5 roku chodze do psychologa. Czesto zagladalam na to forum by poczuc ze nie jestem sama z tym co mi dolega, ze sa osoby ktore przechodza przez to samo. Na tym forum dostalam tez 2 lata temu namiary do przychodni gdzie sie lecze. Postanowilam sie w koncu zarejestrowac i zaczac pisac, mam nadzieje ze od czasu do czasu mi sie uda:). Pozdrawiam wszystkich

witam serdecznie

przez monk.2000 30 lip 2012, 14:14
Cześć Szałwia, zrobiłaś pierwszy krok: masz nick i awatar w kwiatki więc możesz spróbować coś napisać. Jak wygląda twoja praca z psychologiem? Dowiedziałaś się czegoś ciekawego? Ja mam wizytę za 10 dni dopiero.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

witam serdecznie

przez Szałwia 30 lip 2012, 14:27
Chodzę na terapię psychodynamiczną od listopada 2010. Wizyty mam raz w tygodniu chociaż bywa bardziej nieregularnie. Na początku strasznie ciężko było mi się otworzyć przed terapeutką, rozgrzebywać wszystko co mi się złego w życiu przydarzyło i czego się boję, długo zajęło zanim mogłam mówić bardziej otwarcie i swobodnie. Sporo się dowiedziałam o swoich uczuciach, relacjach w rodzinie i jak to na mnie wpłynęło. Terapia pomogła mi to zrozumieć. Gorzej z radzeniem sobie z objawami somatycznymi i napadami lęku, rozmawianie o przeszłości i uczuciach nie umożliwia mi tego zwalczyć:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam serdecznie

przez Fleure_De_Violette 30 lip 2012, 14:34
Szałwia, witaj
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

witam serdecznie

przez Szałwia 30 lip 2012, 14:42
Bardzo się cieszę że chociaż na forum mogę poznać osoby które zmagają się z tym samym, czasem czuję się w tym wszystkim totalnie bezradna i osamotniona ehh

Sortuj wg