witajcie wrócilam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witajcie wrócilam

przez lifka 30 lip 2012, 08:27
Witam serdecznie wszystkich -wróciłam tu znowu.Tylko trochę starsza-czy mądrzejsza???...no nie,nie aż tak dobrze to nie ma!!
W tym momencie nie biorę żadnych leków -już po prostu nie mam siły-12 rok mojej choroby-dzisiaj ma urodziny.Czy jest co świętować???No w sumie moja choroba ciągle wygrywa.Utrudnia mi nadal życie-nadal mam problem -raz wychodzę z domu,raz po prostu nie mogę.Już za progiem dostaje totalnego odlotu-Chciałabym tak zdmuchnąć chorobę jak świeczki na jej torcie..Sprubuję dzisiaj..tylko coraz mniej wierze,że kiedyś mi się uda???

witajcie wrócilam

przez be_strong 30 lip 2012, 09:45
:smile:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

witajcie wrócilam

przez monk.2000 30 lip 2012, 10:03
Cześć lifka, choroba to ciężki owoc do zgryzienia. Powiedziałbym tak: kiedy zaciemnia się widzenie świata, człowiek nie potrafi rzutować się w przyszłość, istnieje tylko to co tu i teraz: czyli żal i choroba. Ale że nie potrafi myśleć o przyszłości to nie znaczy że ona nie nadejdzie, także życzę tobie właśnie żeby nadeszła dla ciebie ta dobra przyszłość. Witaj na forum!
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg