Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez kaktus_aak 25 lip 2012, 15:18
Nadeszła ta chwila, kiedy pierwszy raz w życiu piszę posta na jakimkolwiek forum, hehe. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u mnie nerwicę już w ubiegłym roku, ale dopiero niedawno dotarło do mnie że naprawdę cierpię na nerwicę społeczną. Chociaż objawy nie są mocno nasilone, to przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu i kontaktach z ludźmi. W przyszłym roku, tzn.kwiecień 2013 zaczynam pierwszą pracę w aptece, ale wcześniej od października 6 miesięczny staż. Już teraz się boję jak to będzie, ale nie zamierzam się zamartwiać tylko działać. Właśnie dlatego zarejestrowałam się na tym forum, mając nadzieję na poprawę i wsparcie od innych osób. Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych i nie tylko:)
Uff, pierwszy post za mną.. :D

Witam wszystkich

przez Fleure_De_Violette 25 lip 2012, 15:50
kaktus_aak, witaj :D
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Witam wszystkich

przez kosunia91 25 lip 2012, 15:57
witaj :) fajnie, że zdecydowałeś się tutaj zarejestrować :)
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich

przez carlosbueno 25 lip 2012, 16:02
kaktus aak chyba fobie społeczna a nie nerwice społeczną bo takowej nie ma.
W sumie praca w aptece jest chyba mniej stresująca niż w innym sklepie( no może odczytywanie recept być problemem). Ja tez mam fobię społeczna a pracowałem kiedyś jako sprzedawca i było ok choć może praca w aptece to zupełnie co innego.
Największy Forumowy Maruda

Witam wszystkich

przez kosunia91 25 lip 2012, 16:05
grunt żeby właśnie się nie poddawać od razu tylko próbować... i wierzyć, że da się sobie rade. takie myślenie naprawde działa zaskakująco pozytywnie :)
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

Witam wszystkich

przez amelia83 25 lip 2012, 19:38
kaktus_aak, hejka, pierwsze koty za płoty :P trzymam kciuki za odwagę :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Witam wszystkich

przez nomorewords43 01 sie 2012, 10:45
kaktus_aak napisał(a):Nadeszła ta chwila, kiedy pierwszy raz w życiu piszę posta na jakimkolwiek forum, hehe. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u mnie nerwicę już w ubiegłym roku, ale dopiero niedawno dotarło do mnie że naprawdę cierpię na nerwicę społeczną. Chociaż objawy nie są mocno nasilone, to przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu i kontaktach z ludźmi. W przyszłym roku, tzn.kwiecień 2013 zaczynam pierwszą pracę w aptece, ale wcześniej od października 6 miesięczny staż. Już teraz się boję jak to będzie, ale nie zamierzam się zamartwiać tylko działać. Właśnie dlatego zarejestrowałam się na tym forum, mając nadzieję na poprawę i wsparcie od innych osób. Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych i nie tylko:)
Uff, pierwszy post za mną.. :D

Cześć kaktus_aak. No ja myślę, że nie są mocno nasilone, bo nie byłoby pierwszego wpisu.
Powiedziałeś / łaś witam, zatem, żeby wszystkim było milej przywitam Cię serdecznie.
Dopóki jesteśmy anonimowi to nie ma powodu do fobii społecznej chyba?
Tzn. u mnie anonimowość powoduje, że mam odwagę postować na forum.
-pozdrawiam nomorewords43
nomorewords43

Sortuj wg