Próba generalna.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Próba generalna.

przez aperecium 18 lip 2012, 22:01
Tysiące stron tego i innych for internetowych i mimo, że nigdy nie sądziłam, że do tego dojdzie, powstało tutaj i moje konto. Właściwie dlatego, że przerwałam, po raz drugi zresztą, terapię (z powodów czysto logistycznych niestety) a problemy i wątpliwości wciąż się gdzieś wokół mnie kręcą. Dzisiaj po miesięcznej przerwie, sama siebie wróciłam na citalopram i stąd moje surfowanie w internetowych chaszczach, bo trochę tchórzę.

Mam zdiagnozowaną depresję i nerwicę lękową, jak już wspomniałam, mam za sobą dwóch terapeutów oraz cit. Było bardzo źle, później całkiem nieźle, teraz znowu jest słabo. Resztę ciekawostek wygadam pewnie udzielając się na forum, więc do przeczytania. ;)
aperecium

Próba generalna.

przez MadGregor 18 lip 2012, 22:04
Witaj aperecium na forum! Leczę się również na nl i depresje (m. in) na pewno znajdziesz tu wspólny język;)
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Próba generalna.

przez *Monika* 18 lip 2012, 23:56
aperecium, Witam Cię serdecznie na forum :D
W gabinecie u mojej terapeutki, na ścianie widnieje identyczny "obraz" jak u Ciebie w avatarze, jest też cykl "obrazów" w podobnej konwencji :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Próba generalna.

przez Artemizja 19 lip 2012, 11:46
aperecium, witam Cię serdecznie na forum ;) Mam nadzieję,że znajdziesz tutaj to,czego szukasz.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg