Moi drodzy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Moi drodzy

przez Mary-Go-Round 16 lip 2012, 15:07
Witam Was,
do napisania czegokolwiek na tym forum zbieram się od tygodnia, a posty czytuję od 2ch lat.
Zazwyczaj szukałam tu wątków poruszających tematy zaburzeń podobnych do moich, szukając ukojenia, ale też pogłębiając nawracające stany. Dziś, w końcu, dorosłam do aktywnej działalności.
Całej swojej historii nie będę opisywać w jednym poście, pisząc krótko - w lecie 2010 roku, dziewiętnastolatką będąc udałam się do cudownej Pani Doktor, która zdiagnozowała u mnie nerwicę lękową, oraz zaburzenia depresyjne. Patrząc na to z perspektywy czasu, mogę stwierdzić, że mój stan utrzymywał się przez przynajmniej 8 lat przed postawieniem diagnozy i jest trochę bardziej skomplikowany do opisania, niż te 4 słowa w sobie zawierają.
Forum te niech będzie dla mnie terapią, a mój wkład (mam nadzieję)- źródłem informacji dla innych.

Pozdrawiam :D

Moi drodzy

przez Fleure_De_Violette 16 lip 2012, 15:14
Mary-Go-Round, witaj :smile:
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Moi drodzy

przez darkfairy 16 lip 2012, 15:15
witaj :smile: też jestem tu całkiem nowa ;)
Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie.Jest też tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. [...] żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera,tak na prawdę nie żyjąc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moi drodzy

przez *Monika* 16 lip 2012, 16:14
Mary-Go-Round, Witam Cię serdecznie na forum! :D
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg