nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nowa

przez monika_b_86 09 lip 2012, 15:19
Witam serdecznie wszystkich. Nie wiem od czego mam zacząć. Może od tego że jestem strasznie nerwowa od narodzin mojego synka. Mój mąż też uwielbia mnie wkurzać mówi że to lubi. Ale moje objawy są niepokojące nie wiem czy to depresja czy może nerwica. Kocham mojego syneczka ponad życie i nie chce że by był przeze mnie znerwicowany. Nie chce na niego krzyczeć ale po prostu nie wiem czemu tak się dzieje a później siedzę i rycze jak jakaś nienormalna. Mój synuś i tak jest nerwowy jak coś mu nie wychodzi to zaraz krzyczy i zaczyna płakać a mi serce pęka bo to przeze mnie taki jest. W ciązy miałam dużo stresów. Poprostu nie wiem mam nadzieje że pomożecie mi bo na męża nie mam co liczyć. Zawsze tylko słyszę że jestem nie normalna . Pomocy
Ostatnio edytowano 09 lip 2012, 15:30 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

nowa

przez Ivaaa 09 lip 2012, 16:57
a dawno synek się urodził? może to depresja poporodowa?

nowa

przez monika_b_86 15 lip 2012, 22:13
Synuś mam 22 miesiące i w sumie po porodzie sama sobie radziłam. Mały nie chciał piersi ciągnać i ściągałam pokarm do 6 miesiąca i podawałam Mu z butli. Z męża nie miałam dużo pożytku i w sumie dalej nie mam. nie wychodził z małym na spacery ani się z nim nie bawi. Nie wiem jakiś dziwny jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nowa

przez *Monika* 15 lip 2012, 22:56
monika_b_86, Witam Cię serdecznie na forum :D

Nie widzę tego Waszego związku. Dziecko miało Was bardziej związać, a chyba rozdzieliło.
A wcześniej, przed urodzeniem dziecka mąż Ci pomagał, wspierał Cię, a Ty Jego?

Dziecku udziela się atmosfera panująca miedzy Wami.
Widzi nerwową mamę, nerwowego ojca, nie dziwne, że tak właśnie reaguje.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg