Problem z kolegą ze szkoły.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Adrianna 05 lip 2012, 00:56
Mimo ze są wakacje nie daje mi spokoju pewna sprawa.Otóż od września będę uczennicą 4 klasy Technikum . Moja klasa nie jest zgrana wręcz podzielona, jest w niej również jeden chłopak,dobry uczeń,który non-stop czyt książki psychologiczne,kryminały bądź lektury ,czasopisma,Nie było by nic dziwnego gdyby nie to że on do nikogo się nie odzywa,kompletnie !
Nie chodzi na wycieczki,cały czas zanurzony w książkach,ma nas wszystkich ... no wiecie gdzie :-)
odpowiada tylko na pytania nic od siebie zauważyłam jednak że jest Konserwatystą , wyizolowaną jednostką społeczną samowystarczalną, Niestety od pewnego czasu zaczęłam się go bać,Zaczął na mię patrzeć takim agresywnym wzrokiem z nutką pożądania,na żadne inne tak nie patrzy i to trwa tak ze 2 lata szkolne patrzy takim wzrokiem że nie mogę tego wytrzymać ten wzrok jest jak u psychotycznego mordercy,kiedyś nie wytrzymałam podeszłam do niego na świetlicy i zapytałam dlaczego tak na mnie patrzy odpowiedział szyderczym i stanowczym grubym głosem ale spokojnym : "Ten dzień mordercą stabilizacji nie uważasz? " TAK MNIE ZDENERWOWAŁ ŻE odeszłam bez słowa a on nie przestał, tego robić i nadal się na mnie patrzy . Koledzy i koleżanki zauważyli również jego nie wiem jak to nazwać może "inne patrzenie na mnie" ,trzej koledzy z innej klasy którzy znali go bliżej bo w sumie on tylko z nimi rozmawia powiedzieli mi kiedy zapytałam o niego że on ma inny tok myślenia i szanują go za to że zawsze jest szczerym perfekcjonistą i nic innego nie udało mi się wydobyć.

Pytanie moje brzmi czy on chce mi wyrządzić krzywdę? może się zakochał ? Jak do niego dotrzeć i przekazać mu że by tego nie robił bo się go po prostu boję .

P.S przepraszam jeśli nie ten dział. Liczę na obszerne odp za co szczególnie dziękuję
Ostatnio edytowano 05 lip 2012, 19:53 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

przez zujzuj 05 lip 2012, 01:07
Dla mnie to klasyczna kwestia dla jakiegoś szkolnego psychologa czy pedagoga. Samo patrzenie może nie, ale juz ten tekst jakis dziwny

przez eroica 05 lip 2012, 01:13
zujzuj napisał(a):Dla mnie to klasyczna kwestia dla jakiegoś szkolnego psychologa czy pedagoga. Samo patrzenie może nie, ale juz ten tekst jakis dziwny

w tym wieku takie teksty są normalne, a całość mocno wygląda na podryw
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 lip 2012, 02:31
Chłop się zakochał lub podobasz mu się - taka prawda.A więc idąc tym tokiem myślenia - niemożliwe,żeby cokolwiek Ci zrobił,po prostu jest taki jaki jest i nie bój się Go.A jak zacznie walić głupie teksty - IGNORUJ .

Btw. nie wiesz czy On zawsze taki był?..czy może dopiero jakiś czas temu tak się zmienił?...

-- Cz lip 05, 2012 2:36 am --

Pytam z czystej ciekawości:).
A tak poza tym: jak facet jakiś patrzy na Ciebie - to nie bój się,faceci już tak mają,zwłaszcza wrażliwi,że mogliby patrzeć godzinami na kobietę która im się podoba.A i weż z tego plusa i pomyśl:" hm skoro jemu się podobam,tzn.że mogę się podobać każdemu i jestem fajna z wyglądu i charakteru,i w ogóle jestem ok :)"
:)

przez Adrianna 05 lip 2012, 13:55
Btw. nie wiesz czy On zawsze taki był?..czy może dopiero jakiś czas temu tak się zmienił?...

Od pierwszej klasy Taki był,ale dopiero nieco później zaczął się na mnie tak gapić .
Ostatnio edytowano 05 lip 2012, 19:52 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: poprawiono cytowanie

przez depresyjny86 05 lip 2012, 14:03
Btw idż też do pedagoga szkolnego z tąsprawą...zwłaszcza jeżeli nadal będzie powwodował u Ciebie lęk i zdenerwowanie...bo rzeczywiscie jest dziwny,a takimi rzeczaami zajmuje sie pedagog
:)

Sortuj wg