Witam - pomogę

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam - pomogę

przez akademiaeft 03 lip 2012, 22:18
Witajcie,

Specjalizuje się w technikach pracy ze stresem i emocjami (EFT) a także w odczytywaniu kodu choroby(biologiczno-emocjonalnych przyczyn jej powstania). Przez ostatnie lata studiowałem ludzką psychikę i jej wpływ na biologiczne reakcje w organizmie poszukując wiedzy w różnych zakątkach świata.

Przeanalizowałem dziesiątki systemów terapii tradycyjnych i alternatywnych w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie od dawna pytanie:

Co jest przyczyną powstawania chorób w ludzkim ciele?

Poszukiwałem wpływu emocji, ludzkich zachowań, społeczeństwa i środowiska na proces chorobowy manifestujący się w reakcjach organicznych.

Jestem doradcą życiowym-life coachem i trenerem ds. zdrowia, Meta EFT Master trenerem i jednym z najskuteczniejszych terapeutów Emotional Freedom Techniques w Europie.

Jestem jednym z najlepszych europejskich ekspertów w takich dziedzinach jak stres, duchowość, EFT, zdrowe odżywianie, komunikacja i szeroko pojęte zdrowie.

Trenowałem i uczyłem się u boku najlepszych terapeutów i trenerów na świecie, takich jak Karl Dawson ( jeden z mistrzów EFT i twórca systemu Matrix Reimprinting), Richard Flook (mistrz Meta Medycyny i jeden z jej współzałożycieli, Master trener NLP), Mooji (światowej sławy nauczyciel duchowy).

W ciągu ostatnich lat studiowałem i analizowałem różnego rodzaju systemy terapeutyczne z całego świata poszukując przy tym tych najskuteczniejszych, łącząc te najlepsze ze sobą , upraszczając je i ulepszając ich działanie. Efektem tego działania było powstanie systemów Meta EFT i Emocjonalnej Jogi.

Jestem znany ze swojego poczucia humoru, indywidualnego podejścia do każdego człowieka, metod kruszących najtwardsze emocjonalne skały, umiejętności upraszczania skomplikowanych problemów oraz łatwości w przekazywaniu wiedzy i nowych pomysłów swoim pacjentom i uczestnikom szkoleń.

Czasami prowokujący, czasami kontrowersyjny ale zawsze niezwykle skuteczny w odnajdywaniu przyczyn różnego rodzaju zaburzeń psycho-fizycznych i wskazywaniu najkrótszej i najlepszej drogi do odzyskania zdrowia.

Dlaczego tu jestem? Ponieważ kiedyś byłem w tym samym miejscu co większość z czytelników tego forum. W ostatnim czasie usłyszałem od bliskiej osoby, że najlepsi specjaliści nie pojawiają się na takich forach ponieważ im nie zależy. To stwierdzenie mnie zainspirowało do pojawienia się tu. Jeśli mogę jakoś pomóc, służyć jakąś wiedzą, to piszcie. Postaram się w miarę możliwości pisać w różnych tematach.

Również specjalnie dla Was uruchomiłem polskiego bloga na temat emocjonalnej wolności i najróżniejszych sposobów i technik osiągania równowagi emocjonalnej.
Europejska Akademia EFT i Emocjonalnej Jogi
Eliminowanie efektu Stresu i Traum
EFT/Health Coaching/Biodecoding of Illness
Rewolucyjne Rozwiązania w Terapii Nerwic, Depresji, Fobii, PTSD
Twórca Programu "Płatność za rezultaty"
http://www.stress-expert.com

Witam - pomogę

przez andre143waw 03 lip 2012, 22:41
Możesz mi pomoc jak zwyciezyc i zapanowac nad tym jak reaguje na emocje, pojawia sie stres ktory sie uwidacznia w brzuchu, niedobrze, na wymioty i zero apetytu, w sumie to glowny problem z ktorym sobie nie radze.
Gdybyś miał jeden strzał, lub jedyną szanse by zdobyć to czego pragniesz, wykorzystałbyś ją czy po prostu pozwolił jej się wyślizgnąć ?

Witam - pomogę

przez Candy14 03 lip 2012, 22:48
akademiaeft, Twoje rady zapewne beda cenne.. ale na forum niewiele zrobisz oprocz wsparcia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam - pomogę

przez akademiaeft 04 lip 2012, 13:43
andre143 napisał(a):Możesz mi pomoc jak zwyciezyc i zapanowac nad tym jak reaguje na emocje, pojawia sie stres ktory sie uwidacznia w brzuchu, niedobrze, na wymioty i zero apetytu, w sumie to glowny problem z ktorym sobie nie radze.

Nie będzie to trudne :)

W pierwszym rzędzie odsyłam Cię na blog - http://emocjonalna-wolnosc.blogspot.com

Masz na nim wszystkie potrzebne informacje za free. W ostatnim czasie nawet udostępniłem do użytku link do specjalnego systemu, który pozwala na pozbycie się doznań fizycznych. Tu jedna z ostatnich opinii:

link do wypowiedzi - http://www.goldenline.pl/forum/2712750/ ... 1#50340282

a tu sama opinia:

"Stosuje Emocjonalna Jogę już drugi miesiąc i widzę duże efekty.Pozbyłem się nerwicy a dokładniej minęły mi codzienne bóle w klatce piersiowej,okropne bóle brzucha z nieokreślonego powodu,bóle serca,napady lęku.Czuje się o wiele bardziej spokojny i nie stresuje się już tak jak wcześniej.Moj sen sie poprawił,wstaje o 2 godziny wcześniej niz normalnie (gdyż czuje się wystarczająco wyspany)Dzięki EJ nauczyłem organizm usuwania stresu na bieżąco.Juz teraz wiem ze ta metodę będę stosować do końca życia:)

Witam - pomogę

przez kafka 04 lip 2012, 13:46
Stosuje Emocjonalna Jogę już drugi miesiąc i widzę duże efekty.Pozbyłem się nerwicy a dokładniej minęły mi codzienne bóle w klatce piersiowej

brzmi to jak: odkąd stosuję ten wspaniały szampon moje włosy są piękne i puszyste, a końcówki nie rozdwajają się itd :blabla: kup teraz w specjalnej ofercie 1 butelkę za 199,99zł a druga otrzymasz zupełnie za darmo, nie zwlekaj, kup juz dzis

-- 04 lip 2012, 13:48 --

akademiaeft, "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce tempor arcu ac urna. Fusce congue eleifend mi. Pellentesque metus sem, elementum eu, rhoncus sed, gravida sit amet, nulla. " co to ma być? i radze dopracować stronę bo przy włączeniu polskiego i tak część jest po ang.
kafka

Witam - pomogę

przez Candy14 04 lip 2012, 13:53
Idea mówiąca o tym że nasz mózg jest bazą naszego mentalno-emocjonalnego życia, lub to że powoduje on depresję przez swe niewłaściwe działanie jest bez sensu j
Powaznie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Witam - pomogę

przez Saanna 04 lip 2012, 13:57
pierdzielenie o szopenie. Kurde, ja to nie mam zaufania do tych "szamanów" - sama niestety jestem troszku ze swiatka "psychologicznego" i wiem jak to czasem wygląda. widzialam jak to sie robi. osobiscie, chyba nie wierze w psychoterapie jakos bardzo, byc moze dlatego, ze mnie skrzywdzono - ja mam poczucie krzywdy itd- w tym momencie. Czułam sie oszukana własnie, prez takie "piekne słówka". Ja po prostu mam za duzo "terapii" na koncie - szczerze wmówiono pare problemów, ktorych nie mialam. :/. no cóz, dalam sobie wmowic, bo za bardzo ufałam. nie twierdze, ze psychoterpaia jest zlym rozwiazaniem - bo sama tez mam i pozytywne doswiadczenia, ale naprawde, zalezy na kogo sie trafi.

Witam - pomogę

przez bigfish 04 lip 2012, 14:01
akademiaeft, Moim zdaniem ściemniasz , kolejna super metoda na bycie szczęśliwym :lol: :lol: :lol: i dlaczego tak drogo?

Witam - pomogę

przez kafka 04 lip 2012, 14:03
Jeśli mogę jakoś pomóc, służyć jakąś wiedzą, to piszcie.

Mam nadzieję, że to faktyczna przyczyna a nie tylko chęć reklamy.
kafka

Witam - pomogę

przez akademiaeft 04 lip 2012, 14:23
Candy14 napisał(a):akademiaeft, Twoje rady zapewne beda cenne.. ale na forum niewiele zrobisz oprocz wsparcia

Moim celem jest zmiana świadomości. Jeśli przynajmniej kilka osób zacznie inaczej postrzegać swoje problemy, będzie to dla mnie sukces. Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju pseudo poradników na temat pozytywnego myślenia. Dokładniej wytłumaczę to przy okazji opisywania procesu depresji w temacie depresji tu na forum.

Jest pewna bardzo ważna zasada którą warto zapamiętać w kontekście tzw. "zaburzeń emocjonalnych", to co zawsze powtarzam swoim klientom zanim zaczniemy proces zmiany:

Nie wywieraj na sobie presji, nie wymuszaj na sobie aby:

. "walczyć, pokonać" depresję

. myśleć pozytywnie

. być szczęśliwą/szczęśliwym

. dobrze się czuć

. zwyciężać

. koniecznie dostawać to czego chcesz

. poprawiać życie seksualne

. znaleźć miłość i spełnienie

. wziąć sprawy w swoje ręcę

To wszystko to medialno-społeczna głupota wmawiająca nam co jest dobre a co złe, co powinniśmy a czego, jak powinniśmy zachowywać się w danej sytuacji a jak nie, co jest akceptowane a co nie.

Nic z powyższych rzeczy nie musisz aby wyzdrowieć. To jednak temat na długą debatę.

-- 04 lip 2012, 13:28 --

bigfish napisał(a):akademiaeft, Moim zdaniem ściemniasz , kolejna super metoda na bycie szczęśliwym :lol: :lol: :lol: i dlaczego tak drogo?

Drogo? Przecież daję Ci EmoJogę za free. To drogo?

Wszystko masz tu - http://www.youtube.com/watch?v=pnGENlRM ... ture=g-upl

Czego chcieć więcej? Nie chcę abyście wierzyli w ani jedno moje słowo. Chcę jedynie abyście wypróbowali to na sobie i wtedy ocenili. To proste.

-- 04 lip 2012, 13:39 --

kafka napisał(a):
Stosuje Emocjonalna Jogę już drugi miesiąc i widzę duże efekty.Pozbyłem się nerwicy a dokładniej minęły mi codzienne bóle w klatce piersiowej

brzmi to jak: odkąd stosuję ten wspaniały szampon moje włosy są piękne i puszyste, a końcówki nie rozdwajają się itd :blabla: kup teraz w specjalnej ofercie 1 butelkę za 199,99zł a druga otrzymasz zupełnie za darmo, nie zwlekaj, kup juz dzis

No właśnie aby udowodnić wiarygodność podałem link do tej oceny. :)

Poza tym czytaj uważnie, program jest za free.

Normalnie wartość tego programu to 300 zł (200 zł online).

Czy to dużo? To już zostawiam do Waszej oceny, ponieważ teraz macie program za darmo i ocenicie jego wartość.

Normalnie program ten kosztuje 300$

-- 04 lip 2012, 13:48 --

akademiaeft, "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce tempor arcu ac urna. Fusce congue eleifend mi. Pellentesque metus sem, elementum eu, rhoncus sed, gravida sit amet, nulla. " co to ma być? i radze dopracować stronę bo przy włączeniu polskiego i tak część jest po ang.

Jeśli chodzi o stronę w wersji polskiej to jest ona w trakcie tłumaczenia z języka angielskiego. Stąd pewne fragmenty jeszcze są nieprzetłumaczone. Ale myślę że to nie problem przeczytać te fragmenty po angielsku.

Witam - pomogę

przez ram 04 lip 2012, 14:42
Hmm, może i dobre, ale można sobie ściągnąć za darmo z sieci książkę o tym po polsku, 166stron.
ram

Witam - pomogę

przez Candy14 04 lip 2012, 15:08
Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju pseudo poradników na temat pozytywnego myślenia.

Ja tez.. dlatego zazwyczaj polecam psychoterapie czyli prace ze specjalista. Blogi, stronki jak pokonac depresje niewiele dadza.

Witam - pomogę

przez Saanna 04 lip 2012, 15:12
nawet jak ja bylam na terapii dda, to terappuci nie zalecali poradnikow - jedynie polecali sprawdzone ksiazki- akurat standardowe jak "lek przed bliskoscia", "toksyczni rodzice" etc.

Witam - pomogę

przez devnull 04 lip 2012, 16:03
Ludzie, nie słuchajcie tego oszołoma, który wpierw daje Wam wielką nadzieję, szuka takich naiwniaków jak ja, dałem się nabrać na jego pychę - on uważa się za Boga, a to zwykły psychopata żerujący na ludzkim nieszczęściu. Jak chcecie pogadać na jego temat to zapraszam na priv - bo nikt nie uwierzy mi jakie propozycje składał mi ten człowiek, on jest niebezpieczny.

Nie wdawajcie sie w nim w dyskusje, bo szkoda czasu, zwykły manipulant uwazajacy sie za Boga.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Sortuj wg