Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Chmu 27 cze 2012, 20:38
Cześć,

trafiłem na forum przypadkiem, szukając pomocy w internecie. Mam ogromny problem ze sobą. Znajomi często mówią mi o tym, że mam stany depresyjne. Chodzę do psychologa, ale to mi nie pomaga.

Mam 20 lat. Wszystko zaczęło się parę miesięcy temu, kiedy odkryłem siebie. Nie jestem osobą heteroseksualną, przez co sam siebie się brzydzę, bardzo często mam ogromne doły z tego powodu, na zmianę płaczę albo śmieję się jak jakiś wariat, próbowałem nawet popełnić samobójstwo z tego powodu. Teraz nadużywam alkoholu, a piję, żeby zapomnieć o tym, jak bardzo jestem nieszczęśliwy i żeby choć przez chwilę poczuć się dobrze we własnym ciele. Mój ojciec nie żyje, matka cały czas jest zajęta swoją pracą, zresztą ma problemy z agresją, więc nie chcę szukać u niej pomocy. Z drugiej strony tak strasznie mnie męczy fakt, że muszę wszystkich okłamywać. Jestem strasznie tym zmęczony, a mimo wszystko nie zdecydowałem się, by drugi raz spróbować ze wszystkim skończyć. Byłem nawet u spowiedzi, ale ksiądz nie wiedział, co ma mi powiedzieć.

Nie wiem, co mam dalej robić.

Cześć

przez Stark 27 cze 2012, 20:43
Chmu, Hmm, a znajomym tak do końca nie ufasz? Nie masz kogoś bliższego?
rozumiem z matką... a rodzeństwo,dalsza rodzina?
może psychiatra?
Stark

Cześć

przez *Monika* 27 cze 2012, 20:45
Chmu, Witaj na forum!

Od kiedy chodzisz na terapię?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez Chmu 27 cze 2012, 20:46
Nie chcę o tym nikomu ze znajomych mówić, ze względu na to, że czuję ogromny wstyd i poczucie rozczarowania samym sobą.

Od lutego.

Cześć

przez *Monika* 27 cze 2012, 20:47
Chmu, To jeszcze zbyt krótki okres czasu, żeby móc mówić o efektach.
Głowa do góry! Wszystko się ułoży!
Obrazek
Główny Moderator

Cześć

przez Candy14 27 cze 2012, 21:08
eraz nadużywam alkoholu, a piję, żeby zapomnieć o tym, jak bardzo jestem nieszczęśliwy i żeby choć przez chwilę poczuć się dobrze we własnym ciele.

hmm.. skoro dotarlo do Ciebie w koncu jakiej jestes orientacji to powinno Ci ulzyc i dopiero teraz dobrze czuc we wlasnym ciele.
Dlaczego tego nie akceptujesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg