Witajcie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie!

przez Klikstal 25 cze 2012, 09:18
Już od jakiegoś czasu bywam na tym forum, czytam je jak niekończącą się książkę do poduszki. Założyłam konto z dwóch powodów. Już dawno chciałam to zrobić, żeby móc czasem się odezwać, zaistnieć wśród was, zdaje się, że bardzo często podobnych do mnie... Problemy mam już od bardzo dawna, właściwie odkąd pamiętam, z wiekiem ignorowanie nich zamieniło mnie w to, czym dziś jestem. W ponurego depresanta z masą nierozwiązanych sprzeczności w sobie, kompleksów, odpływającego często w świat bezruchu i obojętności. Jestem człowiekiem, którego w pewnych momentach może zranić nawet przypadkowe słowo. W innych momentach świat nie dociera do mnie, nie ma sensu, mogłoby go powrać tornado, a ja pozostałabym niewzruszona. Coraz bardziej się oddalam od obowiązków, rodziny, znajomych, więc może chociaż bywając tutaj zachowam jakąś nić kontaktu ze światem.
Pozdrawiam wszystkich najserdeczniej jak tylko potrafię:)

Witajcie!

przez Artemizja 25 cze 2012, 09:35
Klikstal, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witajcie!

przez derLogan 25 cze 2012, 13:40
@Klikstal

Witaj! Skąd taki nick?
derLogan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie!

przez Klikstal 25 cze 2012, 13:54
Cieszę się że mnie przywitaliście der Logan i Bellatrix:) Nik jakoś tak przyszedł mi do głowy:)

Sortuj wg