Witam jestem nowym uzytkownikiem:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam jestem nowym uzytkownikiem:)

przez wejsciesmoka 24 wrz 2006, 10:37
Witam wszystkich choruje na nerwice od okolo roku zaznaczę przy tym ,że mam dopiero 17 lat i 8 miesiecy.Moja nerwica jest straszna chiałbym sie dowiedzieć czy wy tez macie czeste napady braku powietrza i brakumozliwosci swobodnego oddychania do tego dochodzi ciemnosc przed oczkami drżenie rąk wtedy wpadam w panike i wydaje sie ze wszyscy ludzie maja oczka zwroceone na mnie juz momentami boję sie wychodzić z domu. :shock:
wejsciesmoka

przez I.K. 24 wrz 2006, 10:52
Witam serdecznie :smile:
O nerwicy dowiedziałam się niedawno,od miesiąca praktycznie codziennie mam bardzo podobne objawy do twoich: płytki,ciężki oddech,napady duszności,uczucie tracenia świadomości na ułamki sekund,drżenie całego ciała,do tego dochodzi ogólne zmęczenie i okropne bóle głowy,łącznie z zawrotami i problemami z równowagą :x
Musisz koniecznie rozpocząc leczenie,najlepiej farmakologiczne (złagodzi objawy) połączone z psychoterapią (aby znaleźc i zwalczyc przyczynę). Jesteś taki młody,szkoda życia,więc walcz z tym cholerstwem wszystkimi siłami :!:
Pozdrawiam cieplutko
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez wejsciesmoka 24 wrz 2006, 11:07
Ja właśnie dzisiaj wziąłem pierwsza tabletkę efectinu er 75 mg.Do tego mam przepisany Lorafen 1 mg dorażnie tzn. w sytuacjach ktore najbardziej mnie stresuja i w sytuacji wystąpienia ataku.Najgorsze sa dte dusznosci i ten scisk w klatce piersiowej oraz dreznia calego ciala :( i te utraty swiadomości:(((
wejsciesmoka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez I.K. 24 wrz 2006, 11:23
Niestety w kwestii leków ci nie doradzę,sama jestem zielona w tej kwestii :mrgreen: Mam nadzieję,że pomogą i poczujesz się lepiej. Nie myśl o tym zbyt intensywnie i pamiętaj,że od tego się nie umiera!! Ja wiem,że to okropne uczucie,ale nie można się jeszcze dodatkowo nakręcac!
POZDRAWIAM

[ Dodano: Nie Wrz 24, 2006 11:27 am ]
wejściesmoka,odzywałam się na gg do ciebie :D jakbyś chciał pogadac mój nr wyślę na pw
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez Wypalony 24 wrz 2006, 19:38
Witaj!
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez LINA 25 wrz 2006, 11:02
Ja również witam.

przez Magda-27 25 wrz 2006, 14:50
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Toshiro 26 wrz 2006, 11:57
Witaj! Tutaj wiele osob ma podobne objawy nerwicy. :lol:
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

Sortuj wg