Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Perfekcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałam, że ja też się przedstawię.

Mam 35 lat i choruję od nastoletnich lat. Psychiatrycznie zaczęłam się leczyć w 19stym roku życia. Byłam kilkukrotnie hospitalizowana. Moje obecne diagnozy to: Osobowość chwiejna emocjonalnie typ borderline. Zaburzenie afektywne dwubiegunowe - głównie epizody hipomanii i manii. Bulimia.

Przeszłam 7 letnią terapię analityczną. Dzięki temu moje objawy wynikające z bpd znacznie się wyciszyły.

 

Biorę następujące leki:

Seronil (fluoksetyna) 30 mg/ doba (wczoraj zwiększyłam sobie do 60 mg, ze względu na bulimię)

Tegretol (karbamazepina) 800 mg/ doba

Candela (amisulpryd) 100 mg/ doba

Atarax (hydroksyzyna) 25 mg/ doraźnie na noc

 

Funkcjonuję w miarę ok. Pracuję, od 16-stego roku życia mieszkam sama. Opiekuję się dwoma kotami. Kiedyś miałam męża, ale jego poznanie i ślub były wynikiem manii i po jakimś czasie się rozwiodłam - oczywiście po przeanalizowaniu tego z terapeutą. W życiu nie mam żadnych zainteresowań - głupio się przyznać. Żyję z dnia na dzień.

Boję się związać z kimkolwiek. Nauczyłam się żyć samotnie ale brakuje mi ludzi i kompensuję to sobie kontaktami w sieci. Mieszkam z dala od mojej rodziny, ale po terapii mam z nią dobry kontakt.

 

To chyba tyle na początek :)

 

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×