Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Perfekcyjna 04 cze 2012, 11:45
Pomyślałam, że ja też się przedstawię.
Mam 35 lat i choruję od nastoletnich lat. Psychiatrycznie zaczęłam się leczyć w 19stym roku życia. Byłam kilkukrotnie hospitalizowana. Moje obecne diagnozy to: Osobowość chwiejna emocjonalnie typ borderline. Zaburzenie afektywne dwubiegunowe - głównie epizody hipomanii i manii. Bulimia.
Przeszłam 7 letnią terapię analityczną. Dzięki temu moje objawy wynikające z bpd znacznie się wyciszyły.

Biorę następujące leki:
Seronil (fluoksetyna) 30 mg/ doba (wczoraj zwiększyłam sobie do 60 mg, ze względu na bulimię)
Tegretol (karbamazepina) 800 mg/ doba
Candela (amisulpryd) 100 mg/ doba
Atarax (hydroksyzyna) 25 mg/ doraźnie na noc

Funkcjonuję w miarę ok. Pracuję, od 16-stego roku życia mieszkam sama. Opiekuję się dwoma kotami. Kiedyś miałam męża, ale jego poznanie i ślub były wynikiem manii i po jakimś czasie się rozwiodłam - oczywiście po przeanalizowaniu tego z terapeutą. W życiu nie mam żadnych zainteresowań - głupio się przyznać. Żyję z dnia na dzień.
Boję się związać z kimkolwiek. Nauczyłam się żyć samotnie ale brakuje mi ludzi i kompensuję to sobie kontaktami w sieci. Mieszkam z dala od mojej rodziny, ale po terapii mam z nią dobry kontakt.

To chyba tyle na początek :)

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam.

Cześć

przez amelia83 04 cze 2012, 11:47
Perfekcyjna, witaj kochana :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Cześć

przez Artemizja 04 cze 2012, 11:47
Perfekcyjna, witam Cię serdecznie na forum ;) Mam nadzieję,że się wśród Nas odnajdziesz ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg