napady paniki

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

napady paniki

przez nikita7476 22 wrz 2006, 14:07
witam bardzo prosze jak ktos ma to co ja niech napisze jakie wystepuja u niego objawy fizyczne i psychiczne oraz mysli w napadzie paniki.... CZY KTOS Z WAS UTRACIł PAMIEC W NAPADZIE NA JAKIS CZAS? PLISSSSS ODPISZCIE
LICZE NA WAS

przez gabi82 22 wrz 2006, 19:09
Witam :D
U mnie napad paniki fizycznie objawaia sie tym ze serce mi bardzo szybko bije, nogi robia sie jak z waty, duszno mi, a psychiczne objawy to: mysli ze zwarjuje, czuje straszny lek, chce gdzies uciec, nie rozumiem tego co sie ze mna dzieje, czasami mysle ze umre, boje sie ze strace kontrole nad swoim ciałem, czasmi wydaje mi sie ze nie czuje ciała, czasami czuje sie jak nie z tego świata, wszytko wydaje sie byc dziwne. To chyba tyle. Pozdrawiam

przez Toshiro 26 wrz 2006, 12:09
Do tych objawów dodałbym: uczucie drżenia ziemi, parestezje, mrówki w głowie, tańczące rozszerzone źrenice, bieganie przed siebie i rozwalanie się o ściany ;). Na szczeście nie mam ataków i objawów od 2lat. Chciaż tak jakby wiem jak je robić. Cokolwiek to by miało znaczyć... ;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kukubara 26 wrz 2006, 12:39
Ja utracilam pamiec ..na okolo tydzien czasu..to byl moj najgorszy atak paniki ...co prawda czyms mnie tam faszerowali...ale nie pamietam zupelnie nic...moze jakies mgielki..ale raczej z opowiesci niz z mojej pamieci....Wciaz zyje..pozdrawiam cieplutko... :D
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez nikita7476 26 wrz 2006, 16:15
bardzo wam dziekuje jest nas wiecej łatwiej mi zyć wiedzac ze nie jestem sama na swiecie z takimimobjawami pozdrawiam cieplutko
LICZE NA WAS

Sortuj wg