Siemanko :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez blane 30 maja 2012, 14:26
Witam wszystkich, na początek może zacne od tego że chyba nigdy w życiu nie pomyślałbym że wejdę na forum psychologiczne, i że w ogóle będę miał tak poważne problemy ze sobą.

a więc tak, nazywam się Fabian, mam 18 lat i mieszkam w Holandii od ponad 2 lat :)
Jak pewnie większość na tym forum, od pewnego czasu nie radzę sobie ze swoim życiem, ze sobą... Moje życie zmieniło się że tak powiem '' o 180 stopni ''

Od razu przejdę do pytania, w jakim dziale najlepiej mógłbym opisać swoje problemy oraz oczekiwać jakiejś pomocy ze strony innych użytkowników ?
wcześniejsze życiowe starcia nauczyły mnie przegrywać, ale psychika to nie kartka z niej się nie da wymazywać

przez Mental Cat 30 maja 2012, 14:42
Cześć,
myślę, że powinieneś napisać w takim dziale który najlepiej opisuje Twoje problemy.
Tu taki spis:
itakdalej..

Nie opisałeś ich dokładniej więc nie wiadomo. Jeśli dalej nie wiesz który dział Ci odpowiada, napisz tutaj parę zdań o sobie. Fakty z życia i przykłady Twojego "nie radzenia sobie z życiem" mile widziane. Pozdro :D
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

przez blane 30 maja 2012, 15:31
kołatanie serca, lęk przed zawałem i śmiercią, utrata przyjemności z czegokolwiek , coraz częstszy brak sensu do wszystkiego, bardzo częste skupianie się na swoim biciu serca, mierzenie co godzinę pulsu.. takie mniej więcej ..
wcześniejsze życiowe starcia nauczyły mnie przegrywać, ale psychika to nie kartka z niej się nie da wymazywać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 31 maja 2012, 10:03
blane, witaj na forum ;) Myślę,że w dziale nerwica lękowa.Jest tam temat: http://www.nerwica.com/problemy-z-sercem-ko-atanie-skurcze-i-reszta-t13572.html
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez blane 31 maja 2012, 17:46
dzięki za pomoc :)

Sortuj wg