Cześć?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć?

przez Marsal2 27 maja 2012, 19:52
a Bydgoszcz to pikuś przy Śląsku , byłem tam dwa dni i mi wystarczy

Bo jesteś z Warszawy, gorolu. :P :mrgreen:
Marsal2

Cześć?

przez pinda 27 maja 2012, 19:52
Mushroom napisał(a):Przeprowadź się do Torunia, jest rzut beretem a różnica kolosalna :)

rożnica w dół.
wiem po sobie.

-- 27 maja 2012, 19:56 --

Skrajna, witaj młode dziewczę.

Co konkretnie przerasta Cię na studiach: obecność na zajęciach, zmuszenie się do nauki, ludzie?
Byłaś u lekarza? Może leki pomogą Ci zaliczyć najbliższą sesję, a z zaliczonym semestrem możesz myśleć o przeniesieniu na inną uczelnię, bądź dziekance.

Ja Bydgoszcz bardzo lubię powiem szczerze, ale rozumiem Twoje nastawienie.
burning down the house!

Cześć?

przez Adam Smith 27 maja 2012, 19:59
Skrajna, Jest dużo ciekawszych miejsc niż Złote Tarasy , np Praga Północ , ten klimat drugiej wojny światowej wciąż się tam utrzymuje :mrgreen:

-- 27 maja 2012, 20:01 --

Marsal2, Prawda jest taka , że nikt kto był na Śląsku , nie powie , że za nim przepada , że czuje się tam lepiej . Byłem we Wrocławiu i nigdy nie spotkałem się z tak ponurym miastem , pogoda ciągle pochmurna , ślązacy nie mili , szczególnie jak się dowiedzą , że ktoś jest warszawiakiem :mrgreen:
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć?

przez Skrajna 27 maja 2012, 20:02
pinda napisał(a):
Skrajna, witaj młode dziewczę.

Co konkretnie przerasta Cię na studiach: obecność na zajęciach, zmuszenie się do nauki, ludzie?
Byłaś u lekarza? Może leki pomogą Ci zaliczyć najbliższą sesję, a z zaliczonym semestrem możesz myśleć o przeniesieniu na inną uczelnię, bądź dziekance.

Ja Bydgoszcz bardzo lubię powiem szczerze, ale rozumiem Twoje nastawienie.

Moje studia są banalne, mogłam je spokojnie opanować, ale nawet nie miałam.. Nawet nie wiem chyba jak to do końca nazwać. Taka nicość. Wiadomo, kiedy się starasz, a Ci nie wychodzi, to Cie drażni, ale nie masz sobie nic do zarzucenia. Ja na swoich studiach nie robiłam nic, z wyjątkiem ostatniej sesji kiedy to nafaszerowałam się kawą i przez pięć dni siedziałam na dupie i kułam. Ale nie tędy droga.. Byłam kilkakrotnie u pewnego SPECJALISTY swego czasu, ale to nie było to. To zdecydowanie nie było to. Wiem, znajomi wciąż dźgają mnie w tyłek abym teraz się postarała i ewentualnie szarpnęła się na dziekankę. Myślę jednak, że z moim aktualnym ,,teraz'' nie osiągnę tego.
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Cześć?

przez Marsal2 27 maja 2012, 20:04
Tomcio Nerwica, uwierz mi, jest OGROMNA różnica pomiędzy Wrocławiem, a np. Katowicami, czy Chorzowem. ;) To dwa zupełnie różne śląski. :smile: Wrocławianie ogólnie są CHOLERNIE zarozumiali i uważają się za nie wiadomo kogo. Byłem tam raz, nigdy więcej.
Marsal2

Cześć?

przez Skrajna 27 maja 2012, 20:04
Tomcio Nerwica napisał(a): Jest dużo ciekawszych miejsc niż Złote Tarasy , np Praga Północ , ten klimat drugiej wojny światowej wciąż się tam utrzymuje :mrgreen:

Pragę też wtedy zaliczyłam, ciekawy incydent. Ale wyszłam w jednym kawałku. Myślę, że mogłabym spokojnie wpisać to W CV, haha.
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Cześć?

przez Pieprz 27 maja 2012, 20:06
Tak gadamy które miasto najlepsze, ale tak naprawdę nie ma o czym, bo wiadomo że trójmiasto :twisted:
Gdańsk, Sopot, Gdynia. Każdy znajdzie okolicę najbliższą swojemu sercu i upodobaniom.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Cześć?

przez Skrajna 27 maja 2012, 20:13
Nie lubię morza, więc odpada, ale myślę, że Świat jest całkiem pokaźny i ufam, że dogadam się z jakimś jego zakątkiem..
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Cześć?

przez pinda 27 maja 2012, 20:14
Skrajna napisał(a):Moje studia są banalne, mogłam je spokojnie opanować, ale nawet nie miałam.. Nawet nie wiem chyba jak to do końca nazwać. Taka nicość. Wiadomo, kiedy się starasz, a Ci nie wychodzi, to Cie drażni, ale nie masz sobie nic do zarzucenia. Ja na swoich studiach nie robiłam nic, z wyjątkiem ostatniej sesji kiedy to nafaszerowałam się kawą i przez pięć dni siedziałam na dupie i kułam. Ale nie tędy droga.. Byłam kilkakrotnie u pewnego SPECJALISTY swego czasu, ale to nie było to. To zdecydowanie nie było to. Wiem, znajomi wciąż dźgają mnie w tyłek abym teraz się postarała i ewentualnie szarpnęła się na dziekankę. Myślę jednak, że z moim aktualnym ,,teraz'' nie osiągnę tego.

Spokojnie, nie tyraj się obecnym stanem, tym "teraz".
Możesz mi powiedzieć, co konkretnie zostało Ci do zaliczenia- ile zaliczeń/egzaminów. Skoro sama nazywasz je banalnymi, to jestem pewna, że do 20 września dasz sobie radę.

U jakiego SPECJALISTY bylas? Byl to psychiatra? Fajnie, że znajomi Cie jakos próbują stymulować, o ile się da, weź jednego z nich i poproś, by przez najbliższą sesję zmuszał Cię do wysiłku. Zaliczysz rok, wówczas ogarniaj dziekankę i postaraj się znależć pomoc.
20 lat to II rok?
głowa do góry, nie tylko Ty tak masz
burning down the house!

Cześć?

przez Marsal2 27 maja 2012, 20:15
Skrajna, zapraszam na Śląsk. ;) Tu morza nie ma. :P
Marsal2

Cześć?

przez Adam Smith 27 maja 2012, 20:16
Skrajna, Daj spokój , taką reklamę robisz mojej ukochanej dzielnicy :mrgreen:
Marsal2, W sumie ślązacy są nie przyjemni , a kaszubi chytrzy , tylko warszawiacy są w porządku :mrgreen:
Adam Smith

Cześć?

przez Marsal2 27 maja 2012, 20:18
Tomcio Nerwica, u nas (zresztą w całej Polsce) właśnie warszawiaków uważają za, delikatnie mówiąc, nieprzyjemnych. ;)
Marsal2

Cześć?

przez Skrajna 27 maja 2012, 20:20
Jestem na pierwszym roku studiów, 20 lat skończę niebawem. Egzaminów mam kilka, aczkolwiek zaliczyć muszę wszystko, wiadomo. A od pierwszej sesji na zajęciach i wykładach raczej bywałam niż byłam. Wiesz, może i mogłabym zmusić swoje ciało do tego aby wytrzaskać to wszystko. Może. Bo ostatnio coraz częściej oddycham za karę, a to raczej takich rzeczy nie ułatwia. Tak, był to psychiatra, ale szczerze: moje rozczarowanie. I jeśli już miałabym kończyć te studia to chciałabym kończyć je dlatego bo chcę, a nie dlatego, że... Cóż, ,,już dociągnę to do końca jakoś...'' .

-- 27 maja 2012, 20:22 --

Marsal2 napisał(a):Skrajna, zapraszam na Śląsk. ;) Tu morza nie ma. :P

A dziękuję, jak już się wskrzeszę to pomyślę... (;
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Cześć?

przez Adam Smith 27 maja 2012, 20:25
Marsal2, mam tego świadomość , ale co z tym zrobię ? mogę tylko starać się dobrze reklamować swoje miasto i warszawiaków . Zresztą prawda jest taka , że slązak powie , że warszawiak jest głupi , a warszawiak powie odwrotnie .

Zresztą to co pisałem , to był żart ... no może oprócz tego co powiedziałem o kaszubach , naprawdę są chytrzy :mrgreen:
Ostatnio edytowano 27 maja 2012, 20:29 przez Adam Smith, łącznie edytowano 1 raz
Adam Smith

Sortuj wg