Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez missisipi 22 maja 2012, 08:50
Witam

Dopiero zaczynam przygodę z forum, zawsze myślałam, że to głupota żalić się obcym, z których połowa ma gdzieś to co czyta, ale może warto spróbować, bo ostatnio czuję się chyba za bardzo samotna.
Ot dziewczyna z problemami jak każdy tu. Nigdy jeszcze nie byłam u żadnego lekarza, ale od dłuższego czasu się do tego zabieram, może w końcu przestane się bać i umówię się na jakąś wizytę. Chyba nadszedł już czas żeby zrobić coś ze swoim życiem i jakoś sobie pomóc.

Jestem chyba samotnikiem, nie wiem czy z wyboru czy przez zaburzenia, czy jakkolwiek to nazwać. Ale miłą odmianą byłoby w końcu to zmienić, mieć z kim czasem porozmawiać o problemach. Miejmy nadzieję, że to forum mi jakoś w tym pomoże.

Tak więc pozdrawiam wszystkich zmagających się z tymi cholernymi problemami, które musimy mieć, a których tak bardzo byśmy nie chcieli.

missisipi

Witam

przez Lord Kapucyn 22 maja 2012, 13:44
missisipi, Witaj na forum.

Zapraszam do:

- działu "Poznajmy się" ->->-> poznajmy-sie-f29.html
- do tematu "Koło degustatorów", gdzie forumowicze organizują grupowe wideokonferencje poprzez ooVoo ->->->
ko-o-degustatorow-t35162.html
http://www.dobreprogramy.pl/ooVoo,Progr ... 13263.html
- do tematu "Zlot", gdzie znajdziesz informacje na temat ogólnopolskiego spotkania naszych forumowiczów 8-10 czerwca b.r. w Rogowie (woj. kujawsko-pomorskie, powiat rypiński, niedaleko Torunia) - koszt około 50zł w zależności od liczby uczestników, dojazd i wyżywienie we własnym zakresie
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg