Witajcie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie!

przez Masumi 09 maja 2012, 09:38
Witam wszystkich serdecznie!
Mam 28 lat i mieszkam w Warszawie.
Postanowiłam zarejestrować się na tym forum żeby... mieć z kim pogadać. Zawsze byłam dobrym słuchaczem i ciekawiły mnie opowieści i poglądy innych ale od dłuższego czasu jestem już zmęczona tą jednostronną rolą. I co chwila muszę sama siebie szturchać, bo zapominam, że na pytanie "co u ciebie?" nikt nie chce usłyszeć prawdziwej odpowiedzi, bo nikogo tak naprawdę to nie interesuje.

Jestem osobą spokojną i bardzo nieśmiałą. Stresują mnie kontakty z innymi ludźmi. Na samą myśl o konieczności załatwienia czegoś w Urzędzie, na poczcie itd. dostaję gęsiej skórki i odwlekam to ile się da, a najlepiej jak można się wyręczyć kimś innym. Zawsze myślałam, że to nieśmiałość a dzisiaj wyczytałam, że istnieje coś takiego jak fobia społeczna. Trochę to pocieszające, że nie jest to tylko mój problem.

Widzę, że jest tu masa wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja - widzą, że świat jest wspaniały ale zatracili umiejętność cieszenia się nim. Mnie też to gnębi, bo zawsze byłam optymistką, osobą aktywną, pełną pasji i zainteresowań. A teraz siedzę w pracy, której nie lubię, z ludźmi, z którymi nie mam o czym rozmawiać, żeby później wrócić do domu, który trzeba sprzątnąć, zgotować obiad (czego nie cierpię), do męża, który woli rozmawiać ze znajomymi przez skype niż poświęcić trochę uwagi własnej żonie.

Mam nadzieję, że będzie nam się miło gawędziło :)

Witajcie!

przez Pieprz 09 maja 2012, 11:02
Witamy na forum :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Witajcie!

przez amelia83 09 maja 2012, 12:25
Masumi, hejka ;) czuj sie tu jak u Siebie, jesteśmy w podobnym wieku...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie!

przez Absinthe 09 maja 2012, 12:27
Witaj Masumi, :)
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Witajcie!

przez Artemizja 10 maja 2012, 15:45
Masumi, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg