nerwica lękówa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nerwica lękówa

przez loleta 08 maja 2012, 15:23
WITAM
Jestem na tym forum bo potrzebuje wsparcia. Od dwóch lat cierpię na nerwice lekówą,próbowałam juz chyba wszystkiego od leków porzez psychoterapie ,leki ,medytację itp... wszystko pomaga tylko na jakis czas.Najgorsze sa te lęki i uczucie ze tracę równowage,ponad rok nie wychodzę prawie wogóle z domu.Prosze napiszcie czy sa jakies sposoby (poza lekami) na to cholerstwo.

nerwica lękówa

przez premullo 09 maja 2012, 20:58
witaj! Tez choruje , wiec wiem jak bardzo ciezko z tego wyjsc . Ja jakies około 3 miesiące nie wychodziłem z domu az w koncu powiedzialem sobie pewnego dnia, ze takie zycie nie ma sensu , ze wole wyjsc i niech cos mi sie stanie niz mam dalej w taki sposob zyc . I zaczolem najpierw wychodzic przy domu i tak dalej i tak dalej . potem zaczela sie szkola i powoli przechodzilo . Nie jestem jeszcze zdrowy , sa czasem ciezkie dni ale moge przynajmniej wychodzic :) . Mam nadzieje , ze Ci tez sie uda

nerwica lękówa

przez loleta 09 maja 2012, 21:59
Dziekuje za słowa otuchy :)masz rację trzeba sie przemóc a ja Wlasnie z tym mam największy problem:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwica lękówa

przez Adam Smith 09 maja 2012, 22:20
Nie wiem z jakiego rodzaju terapii korzystałaś , ale polecam behawioralno- poznawczą pomaga zrozumieć to całe błędne koło nerwicowe. A co do wyjścia , może na początek spróbuj wyjść z kimś , następnie stopniowo zacznij wychodzić sama . Bo prawda jest taka , że kiedyś musimy się skonfrontować ze swoimi lękami , tylko wtedy możemy je pokonać :)
Adam Smith

nerwica lękówa

przez Artemizja 09 maja 2012, 23:42
loleta, witaj na forum ;) Spróbuj też popytać o to w dziale"nerwica lękowa".Myślę,że tam również będę w stanie Ci coś poradzić ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

nerwica lękówa

przez *Monika* 10 maja 2012, 00:52
loleta, Witaj na forum. :D
Obrazek
Główny Moderator

nerwica lękówa

przez tahela 10 maja 2012, 01:04
premullo napisał(a):witaj! Tez choruje , wiec wiem jak bardzo ciezko z tego wyjsc . Ja jakies około 3 miesiące nie wychodziłem z domu az w koncu powiedzialem sobie pewnego dnia, ze takie zycie nie ma sensu , ze wole wyjsc i niech cos mi sie stanie niz mam dalej w taki sposob zyc . I zaczolem najpierw wychodzic przy domu i tak dalej i tak dalej . potem zaczela sie szkola i powoli przechodzilo . Nie jestem jeszcze zdrowy , sa czasem ciezkie dni ale moge przynajmniej wychodzic :) . Mam nadzieje , ze Ci tez sie uda

w sumie z NN jest podobnie, nie ma innego sposobu.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg