potrzebuję wsparcia-tylko tyle

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pasman 30 maja 2012, 20:24
Jakie dostałaś leki?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez alicja2514 30 maja 2012, 20:32
Witam,
Prędzej jest to nerwica niż depresja, bo gdybyś miała depresje chodziłabyś zdołowana.

przez Ivaaa 31 maja 2012, 23:15
Napisz jak było u psychologa:-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez andoria 04 cze 2012, 15:22
leki SETALOFT czy coś takiego ale na razie nie biorę tylko zioła i jest w miarę a jutro pierwsza sesja napiszę wam jak było;kupiłam ziółka i polecam jak kto jest ciekawy to napiszę jakie a co jak się skończą to nie wiem można je brać tylko 2 miesiące do tego asmag , w razie pytań pisać

-- 09 cze 2012, 16:36 --

u psychologa było no wiecie jak na pierwszej wizycie opowiadałam i tyle,chociaż myślałam że doda mi otuchy albo co nie wiem sama , a tak weszłam pogadałam i wyszłam.we wtorek idę na drugą ale mam tylko jeden lęk i to z nim mam największy problem że zwariuję od tego myślenia i zamkną mnie w zakładzie tak to z tym teraz walczę .Na razie mówiła że jeszcze jedno 2 spotkania pewnie jak mnie lepiej pozna to dopiero zacznie terapie ,,,,, a może ktoś był na terapii i pomogła napiszcie

Sortuj wg