Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez Figlid 03 maja 2012, 17:39
Cześć wszystkim! Napisz pokrótce o mnie.
Imię: Olga
Miejsce zamieszkania: Na Dolnym Śląsku
Powód dla którego przybyłam na forum: Mam dosyć ludzi, którzy wyzywają mnie i twierdzą, że zmyślam, chcę porozmawiać z kimś o podobnych problemach. Oprócz tego ci, którzy na opis problemu reagują w stylu 'A jak ci poszły testy gimnazjalne?' lub 'Kolejne dziecko, któremu rodzice nie kupili telefonu z Androidem'.
F84.5
A "wyjdź do ludzi" to strasznie tępa i bezużyteczna rada. Dla kogoś kto nigdy nie był osobą towarzyską jest to stwierdzenie równie jasne i proste co budowa czołgu T-34.

Witam!

przez Artemizja 03 maja 2012, 17:44
Figlid, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam!

przez podprad 08 maja 2012, 16:35
o moj Boze.. kolejne dziecko, ktoremu rodzice nie kupili telefonu z androidem.... nie no smieje, witamy na forum, na prawde dobre jest i mam nadzieje, ze znajdziesz tutaj rozwiazanie swojego porblemu :) pozdrawiam serdecznie :)
to juz nie wazne, czy zginiemy my, czy nasze marzenia, bo nasze marzenia to my i tu nic sie nie zmienia..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg