Cześć :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Egoista 23 kwi 2012, 19:26
Cześć. Mam 17 lat, chodzę do LO. Poszukiwałem jakichś informacji na temat nerwicy i trafiłem na to forum. Zawsze myślałem że jestem jakiś nienormalny, że tylko ja mam z tym problem, ale zauwazyłem że jest tu wiele osób takich jak ja. Boje się rozmów z innymi osobami, z góry zakładam, że wszyscy mnie przekreślają, czasami jestem zwariowany szalony, wręcz do przesady, a czasami przeciwnie, czuję się słaby, osamotniony, czasami mam nadmiar pewności siebie a innym razem totalny jej brak. Bardzo się denerwuję, słysząc jakiekolwiek negatywne zdanie o mnie, nawet te powiedzianie żartobliwie i nie złośliwie. Potrafię być do przesady miły a innym razem do przesady egoistyczny i niemiły. Umiem jednym osobą walnąć komplement a zachwilę to zepsuć 10 negatywnymi zdaniami nie mając nawet o tym pojęcia. Ogólnie rzecz biorąc mam burzliwy charakter jak widać. Najbardziej boli mnie samotność, czasami bezpowodu, np. siedząc w domu gdy przez jakiś czas ktoś ze mną nie porozmawia zaraz mnie to stresuje, lub gdy ktoś się ze mnie nabija - jakoś nie potrafię wrzucić w takich momentach na luz, tylko się stresuje, co zaraz wywołuje u mnie reakcję łańcuchową - jąkanie się, pośpiech, nerwy, pocenie się, nielogiczne składanie zdań itd. . Mam mało dobrych przyjaciół, może z dwóch - trzech, raczej więcej takich z którymi można wymienić pare zdań i na tym koniec - to mi bardzo doskwiera. Najbardziej brakuje mi pewności siebie i samokontroli. Czasami czuję się nadpobudliwy, innym razem osłabiony.Wybaczcie, że was tak zasypałem moimi problemami, ale musiałem to z siebie wyrzucić. Lecz trafiłem na to forum i zauważyłem, że jest tu wiele ludzi, bardzo optymistycznie nastawionych do świata i to mnie jakoś pociągło się tu zarejestrować i podzielić się z wami moimi problemami ;)

przez hagar 23 kwi 2012, 19:44
Witaj egoisto;)
DIANKA

przez czarnobiała mery 23 kwi 2012, 19:49
Cześć Egoisto, witaj na forum, wiele osób tu boryka się z podobnymi problemami. Mnie też wszyscy przekreślają i bardzo boję się ludzi. Na pewno poznasz tu wartościowe osoby, z którymi będziesz mógł porozmawiać :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 26 kwi 2012, 18:16
Egoista, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 26 kwi 2012, 19:22
witaj
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg