Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Holocaust86 19 kwi 2012, 09:51
Witam, oj nie wiem już który raz w przeciągu jakiś 4 lat bo wszystko zmieniałem jak i siebie i charakter nie wiem kim już jestem na pewno jestem człowiekiem za miękkim. No cóż skupmy sie na diagnozie no niby to borderline ale u mnie to chyba wszystko pomieszane jest. No tak skupmy sie na ostatnich latach hmm a może nie jestem cholera na dnie matka mi tu pije ale co ja bede gadał do niej jak ja sam piłem i to niezle do tego dragi, rozbity samochód wpadka z narkotykami, wiezienie i ja ją mam moralizować ? Hmm Siedzę już pare lat w tej jeb. izolacji, nie dość, że dopadła mnie jeszcze fobia społeczna na maxa cisnienie 190/ 170. Mieszkam w takiej dziurze, że masakra. Stoję w miejscu i czekam na upadek raczej na egzekucje.

Cześć

przez Artemizja 19 kwi 2012, 14:28
Holocaust86, witaj na forum.Możesz napisać trochę więcej o swoich problemach,bardziej to rozwinąć?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Cześć

przez tahela 19 kwi 2012, 17:27
hej witaj, troche narobiałeś, ale moze wyjdziesz na prosta, bierzesz jakieś leki?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez hagar 19 kwi 2012, 17:28
Witaj,zgadzam się z bellatrix:)
Powiedz coś więcej.Może coś bardziej o przyczynach ,a nie samych skutkach problemów
DIANKA

Sortuj wg