cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez maks82 18 kwi 2012, 13:09
nie wiem czy rejestracja na forum mi ułatwi zrozumienie mojej dolegliwości czy nie lecz postanowiłem się z Wami grzecznie przywitać mam 30 lat i jestem z Krakowa a z czym przychodzę zaburzenia lękowo depresyjne .

cześć

przez Snejana 18 kwi 2012, 13:26
maks82, witamy :D mam nadzieję, że Ci się tu spodoba.
Sama logowałam się tu niedawno z mieszanymi uczuciami, a teraz jestem zachwycona :D Naprawdę można otrzymać wspracie i zrozumienie.
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

cześć

przez maks82 18 kwi 2012, 13:30
Snejana, dziekuje ,bardzo miło że mnie przywitałaś ;) czytam czytam od kilku dni i jak bym widzial siebie w lustrze jeśli chodzi o historie ludzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć

przez Akasha 18 kwi 2012, 14:22
Witaj, ja też tu nowa.

cześć

przez maks82 18 kwi 2012, 14:46
Akasha, witaj :) , nie zdawałem sobie sprawy z własnych problemów przed przeczytaniem kilku rzeczy tutaj myślałem że jestem normalny :mrgreen:

cześć

przez Akasha 18 kwi 2012, 18:40
Maks, czasem dwie osoby o tych samych dolegliwościach mogą mieć różne spojrzenie na te objawy. Dla kogoś coś będzie bardzo nie do zniesienia, a dla kogoś innego ta "rzecz" nie będzie aż tak uciążliwa. I to się prawie wszystkiego w życiu tyczy. Nie wmawiaj sobie problemów tam, gdzie ich nie masz, ale też nie bagatelizuj tego, z czym jest Ci źle.

Nie lubię słowa 'nienormalny' używać w kontekście schorzeń psychicznych. Dlaczego osoba, która np. choruje na raka jest normalna, a ta która boryka się z problemami natury psychicznej już nie? Nie wartościuję chorób w ten sposób, że jedne są mniej normalne, a drugie jak najbardziej normalne. Normalne to jest cieszyć się dobrym zdrowiem:-)

cześć

przez hagar 18 kwi 2012, 19:06
Cześć maks/alasha/snejana :)
Co do mieszanych uczuć to popieram
alasha gdyby tu dało się oznaczyć Twój post jako "lubię to "-jak na fb to bym to zrobiła.Mądre bardzo słowa kierujesz do maks'a
no i ja też tu nowa.

Nie obeznałam się jeszcze z forum ,troche czytam ,troche nawiedzam i myślę.
Kiedyś na jednym forum było to każdy miał swój pokoik ,tutaj chyba tak nie ma..a fajnie tak jest:)
DIANKA

cześć

przez maks82 19 kwi 2012, 00:28
hagar, cześć :) , może mało elokwentnie nazwałem się w takich prostych słowach jak nienormalny ale gdyby tak przeanalizować ostatni czas w moim życiu mógłbym naprawde jeszcze gorzej , co do szukania problemow na siłe nie jestem taki analizuje to co jest i o czym wiem a ,że bardzo mało wiedziałem stąd moje zaskoczenie .

cześć

przez Akasha 19 kwi 2012, 00:54
Mnie odnalezienie fachowych nazw na określenie, tego co mi dolega, dało poczucie, że w końcu wiem z czym mam walczyć. Jak wiem z czym to już o krok od tego, by się dowiedzieć jak z tym walczyć.

Sortuj wg