Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez n0ir3 15 kwi 2012, 15:07
Cześć wszystkim, jestem Maria. Zarejestrowałam się po dość długim okresie czytania tego forum. Wciąż trochę trudno jest mi je opanować, bo interesujących mnie wątków jest tak wiele, że nie wiem, od czego zacząć.
Ostatnimi czasy ponowiłam psychoterapię, ponieważ znowu zaczęły mnie silnie dręczyć okresy całkowitej nieproduktywności. Nie interesuje mnie nic, ważne sprawy są dla mnie błahe. Nie czuję woli życia, najchętniej siedzę we własnym pokoju. Przygnębienie i poczucie bezsensu nie opuszcza mnie od lat. W ostatnim czasie moje samopoczucie pogorszyło się znacznie - odczuwam silne niepokoje, uciski w klatce piersiowej, krótkie napady euforii, zaraz potem przygnębienia. Są dni, gdy idealnie trzymam się swojego planu, jem o wyznaczonych porach, robię założone czynności. W inne chcę tylko leżeć, z przerwami na papierosa i krótki wypad to toalety. Od listopada się odchudzam i straciłam 10kg, jedzenie stało się moją obsesją, co też nie pomaga mi w utrzymaniu równowagi emocjonalnej. Relacje z innymi ludźmi męczą mnie, myśl o wyjściu z domu w miejsce inne niż szkoła przyprawia o silne zdenerwowanie i ogromną niechęć. Nie odczuwam już przyjemności. Popęd seksualny ustał zupełnie.
Najgorsze jest to, że mam wrażenie, że nie chcę czuć się lepiej - coś we mnie każe mi szukać moich prawdopodobnych zaburzeń, chorób. Złoszczę się na siebie, bo mam wrażenie, że to takie proste: wstać, zacząć coś robić... ale nie mogę.
Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was przydługim wstępem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, mam nadzieję, że przyzwyczaję się do tego forum i zostanę na dłużej (kolejna moja cecha: rzucam wszystko bardzo szybko!).

Witam

przez *Monika* 15 kwi 2012, 15:10
n0ir3, Witam Cię na forum. Czuj się tu z nami dobrze!
Obrazek
Główny Moderator

Witam

przez amelia83 15 kwi 2012, 15:23
n0ir3, hejka witaj nowa forumowiczko.Dużo nas łączy widzę ;) Pewnie jesteś młodsza ode mnie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Artemizja 15 kwi 2012, 15:36
n0ir3, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam

przez n0ir3 15 kwi 2012, 15:51
Dzięki za powitanie! :) Mam 18 lat, zapomniałam wspomnieć.

Sortuj wg