nie mam siły

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nie mam siły

przez lila9620 28 mar 2012, 20:50
mam dość - biegnę, uciekam ale przed sobą mam ścianę - opieram się o nią nie ma innego wyjścia... czuje że stoję mam ochotę biec ale nie ma gdzie.. przepełnia mnie złość z żalem uderzam pięściami o ścianę ale nie mam siły, wokół kolorowy świat zmienia się w znienawidzoną szarość znienawidzona własna twarz Ci ludzi na których nie ma się ochoty patrzeć.. maska zakładana na dzień ten sztuczny uśmiecham. mam już po prostu dość.. nie wyrabiam w tym maratonie życia a mam dopiero 16 lat..

nie mam siły

przez Locust 28 mar 2012, 20:55
Cześć lila9620

Z czym konkretnie masz problem? Rozumiem, że odczuwasz silną presję środowiska wokół Ciebie...
Locust

nie mam siły

przez AW34 29 mar 2012, 00:14
cześć, witaj.
As mad as a hatter.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nie mam siły

przez darzyckas 31 mar 2012, 20:54
witam! nikt nigdy nikogo nie pocieszy, jeśli chodzi Ci o pocieszenie to mogę powiedzieć, że nie jesteś sam! Pamiętaj! Mam taką samą sytuację, że kiedy wstajesz, żekomo widzisz jakąś albo iluzję, lub masz zakłopotanie w myślach.. Po prostu inaczej nie da się zrobić.. Musisz żyć, każdy dzień coś w sobie wyjątkowego ma.. (tak na prawdę oszukuję samą siebie) nie mam żadnych rad, chcę po prostu powiedzieć, abyś nie miał/miała się czego obawiać : ) życie to szatański system i trzeba jakoś przez nie przejść. powodzenia i pozdrawiam ! : ))
darzyckas

nie mam siły

przez Artemizja 01 kwi 2012, 19:01
lila9620, witaj na forum.Możesz napisać coś więcej na temat swoich problemów?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

nie mam siły

przez lila9620 10 kwi 2012, 15:47
czemu jest tak łatwo zaufać ? czemu jestem taka naiwna i daje się po raz kolejny wrobić w bliższą znajomość z człowiekiem ? mam dosyć, jak patrze w lustro i widzę jak łatwo można mnie złamać, wykorzystać, rozkochać jakie masz jeszcze naiwne spojrzenie mimo tego ile mnie w życiu spotkało... a skoro chce zmienić tą naiwność to jak ? zamykając się w pełni na ludzi ?

nie mam siły

przez lila9620 10 kwi 2012, 16:07
wiec tak jestem nowa.. nie wiem jak to wszystko działa na jakiej jest to zasadzie. stwierdziłam że jest to dobry sposób by rzucić głębiej swoje problemy żeby przestać o nich myśleć po prostu starać sie je " utopić " ale jestem w szoku. wchodze tu zazwyczaj gdy mam siłę słabości gdy wszystko przestaje mieć sens ale dopiero dzisiaj uderzyło mnie jak tu jest. tutaj ludzi chcą sobie pomóc szukają rozwiązań i znajdują takie ciepłe słowa płynące z dobrych serduszek. chciałam powiedzieć wszystkim którzy to przeczytają że jesteście NIEZWYKLI !! tyle ciepłych słów tyle pomocy po prostu tyle ludzkich zachowań tak rzadko spotykanych w tym złym i nieprzyjemnym świecie a to tutaj od ludzi mających duże problemy można uzyskać wsparcie. mam nadzieje że kiedyś w swoim życiu spotkam równie wielu tak przychylnych ludzi którzy chcą po prostu komuś pomóc. jesteście świetni !! dziękuje że chociaż na chwile mogłam wznowić swoją wiarę w ludzi ! TRZYMAM ZA WAS Z CAŁEGO SERCA KCIUKI <3 byśmy potrafili chociaż czasem patrzeć na świat przez różowe okulary mówiąc " jakie to życie jest piękne " - tego wam życzę..
Ostatnio edytowano 10 kwi 2012, 20:25 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Off top

nie mam siły

przez amelia83 10 kwi 2012, 16:17
lila9620 napisał(a):mam dość - biegnę, uciekam ale przed sobą mam ścianę - opieram się o nią nie ma innego wyjścia... czuje że stoję mam ochotę biec ale nie ma gdzie.. przepełnia mnie złość z żalem uderzam pięściami o ścianę ale nie mam siły, wokół kolorowy świat zmienia się w znienawidzoną szarość znienawidzona własna twarz Ci ludzi na których nie ma się ochoty patrzeć.. maska zakładana na dzień ten sztuczny uśmiecham. mam już po prostu dość.. nie wyrabiam w tym maratonie życia a mam dopiero 16 lat..

witaj, naprawde bardzo Cię rozumiem...ale masz 16 lat dopiero, byłas może u psychologa, psychoterapeuty ?pozdrawiam cię serdecznie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

nie mam siły

przez vifi 10 kwi 2012, 16:30
Niektórzy żerują na wrażliwych osobach, które potrzebują bliskości drugiego człowieka. Wydaj się że bliski kolega czy koleżanka mógłby stanowić jakiś punkt oparcia albo spojrzeć z dystansem na naszą sytuację.
Długo trwa to twoje podłamanie?

nie mam siły

przez jasaw 10 kwi 2012, 16:37
lila9620, ja jestem prawie 3 razy starsza od Ciebie, a ciągle też daję się "nabierać" ludziom. Mamy taką naturę, wierzymy, ufamy, kochamy...bo jesteśmy spontaniczne, nie udajemy, pragniemy miłości, przyjaźni, dobrego serca.
Ja jestem na takim etapie swojego życia, że mało spodziewam się od ludzi w ogóle, a jeśli mnie coś miłego spotka...cieszę się.
Na szczęście dotyczy to ludzi obcych,znajomych, bo z najbliższymi, takich problemów nie mam.

Ty jesteś osoba młodą bardzo, więc zamknąć się na ludzi raczej nie dasz rady...ale bądź czujna, poszukaj pomocy, jeśli sama sobie nie potrafisz z tym poradzić,
jednak 100% recepty i tak nie ma....można jedynie łagodzić efekty przeżyć, które dostajemy w prezencie od życia.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

nie mam siły

przez Laima 10 kwi 2012, 16:38
lila9620, witaj ;)
Ostatnio edytowano 10 kwi 2012, 20:26 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Off top
Laima

nie mam siły

przez NextMatii 10 kwi 2012, 17:29
lila9620, :D hej!
Ostatnio edytowano 10 kwi 2012, 20:26 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz