Ohayo :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Hiluluk 28 mar 2012, 22:50
Spokojnie, masz czas do matury więc są szanse duże na wyleczenie się do tego czasu. Ja mam ten minus, że matura za ~miesiąc a ja ani leczony nie jestem. Będę musiał zacisnąć zęby i przejść przez maturę o własnych siłach i dać z siebie wszystko :)

przez tahela 28 mar 2012, 22:57
Cześc nerwica żołądek da sie z tym zyc co najwyzej czasem się cżłowiek skręca i wtedy nic nie mozna zrobić trzeba czekac aż minie , jak sobie przypomne licealne czasy to czasem i 10 osób stało i czekało az mi przejdzie jeśli było mocno jesli słabiej to sżłam dalej i tak jest do tej pory ,chociaż kiedyś czesciej chyba ,ale czy mocniej to chyba juz nie niestety.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Nivia 28 mar 2012, 23:13
tahela napisał(a):Cześc nerwica żołądek da sie z tym zyc co najwyzej czasem się cżłowiek skręca i wtedy nic nie mozna zrobić trzeba czekac aż minie , jak sobie przypomne licealne czasy to czasem i 10 osób stało i czekało az mi przejdzie jeśli było mocno jesli słabiej to sżłam dalej i tak jest do tej pory ,chociaż kiedyś czesciej chyba ,ale czy mocniej to chyba juz nie niestety.

A nie leczyłaś się?

Mateusz na pewno dasz radę! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hiluluk 03 kwi 2012, 22:49
Dzięki :) Ty też ;)

przez vifi 04 kwi 2012, 11:22
Ahoj. Nerwica natręctw pozdrawia nerwicę żołądka :P |Do abordażu!| Tylko jeszcze się zastanowię...
Ja mam ten minus, że matura za ~miesiąc a ja ani leczony nie jestem. Będę musiał zacisnąć zęby i przejść przez maturę o własnych siłach i dać z siebie wszystko

Może zgłoś się do psychiatry to przepisze Ci coś doraźnie.

przez Hiluluk 04 kwi 2012, 17:17
Byłem kiedyś u psychologa i nie stwierdzono u mnie nerwicy, ale chyba nie dogadałem się tam z nimi. Teraz szukam poradni leczenia nerwic, może wezmą mnie bez skierowania :)

BTW, widzę, że mamy fankę piratów tutaj ;)

Sortuj wg