Witajcie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie!

przez franek_87 21 mar 2012, 13:01
Witajcie!
Jestem tu na forum nowy, a zarejestrowałem się dlatego, że trudno mi samemu radzić sobie z moim problemem, a psychiatrzy bardzo drogie mają wizyty. Sądzę, że cierpię na nerwicę i borykam się z okresowymi depresjami. Mniej więcej kilka dni mam dobry humor, potem nagle kilka dni mam zły humor i myślę o umieraniu. Ale o tym w następnych działach napiszę ;).

Witajcie!

przez .Kinga. 21 mar 2012, 14:18
Witaj na forum : )
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Witajcie!

przez czarna megi 21 mar 2012, 14:27
witaj.. napisz wiecej o sobie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie!

przez Lord Kapucyn 21 mar 2012, 17:42
franek_87 napisał(a):a zarejestrowałem się dlatego, że trudno mi samemu radzić sobie z moim problemem, a psychiatrzy bardzo drogie mają wizyty

A psychiatra na NFZ? Poradni psychologicznych jest multum.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Witajcie!

przez franek_87 22 mar 2012, 11:32
A w Warszawie jakieś polecacie na NFZ? Tylko nie na Dolnej, bo tam już byłem i nie chcę wracać...

-- 22 mar 2012, 10:36 --

Aha, miałem napisać coś więcej o sobie. No cóż, jestem człowiekiem bardzo wrażliwym, kruchym, a jednocześnie silnym. Bo na przykład wczoraj, choć miałem cały dzień ochotę wyć albo leżeć w łóżku i nic nie robić, zebrałem się do pracy, a miałem możliwość się zwolnić... Jestem taki, że inni ludzi mają na mnie wpływ, przejmuję często ich emocje. Mam masę różnych problemów emocjonalnych, zaburzenia lękowe i inne.

Witajcie!

przez Artemizja 22 mar 2012, 14:42
Witaj na forum ;)
A w Warszawie jakieś polecacie na NFZ? Tylko nie na Dolnej, bo tam już byłem i nie chcę wracać...
zajrzyj do działu "Oferty"i wątku"Warszawa"-->a jeśli niczego interesującego nie znajdziesz,to zadaj pytanie w tamtym temacie ;) Pozdrawiam serdecznie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg