Przezylem pieklo,psychiatryk szczecinek

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez uzytkownik 10 mar 2012, 14:31
Powiem Ci szerze, że zmieszany to wszystko czytam...
Jakoś nie wierzę do końca w złe intencje lekarzy jak i złą diagnozę.

Jaką masz diagnozę w UK?
uzytkownik

przez Weronika20 10 mar 2012, 14:31
OMG :shock: Darooo27 nawiązując do tego co napisałeś .... Kilka dni temu czytałam historię pana Henryka. Toruńscy lekarze przez 15 lat wmawiali mu schizofrenie.Tym człowiekiem zajmowała się cała plejada lekarzy i żaden nie nabrał wątpliwości co do diagnozy. Mało tego, chcieli go zamknąć na przymusowym leczeniu, bo przestał brać leki. Nikt nie zadał sobie trudu, by zauważyć, że bez leków ten człowiek funkcjonuje o wiele lepiej niż wówczas, gdy je przyjmuje. Żona w żaden sposób nie próbowała mu pomóc, pewnie dlatego że miała romans i dla niej był tylko przeszkodą ;| Cywilizowany świat... a tyle tu znieczulicy i wyrafinowania.:(

przez Darooo27 10 mar 2012, 17:25
W anglii stwierdzono u mnie depresja,ale ja zgadzam sie z tym polowicznie,moim wielkim problemem jest brak emocji i za to obwiniam lekarzy w polsce i ich kuracje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intel 10 mar 2012, 17:36
Ja widziałem w psychiatryku co robi fenactil w zastrzyku ...............
Przywieźli kolesia w kaftanie. Toczył pianę i 4 sanitariuszy nie mogło go opanować. Kopał, wierzgał, wył.
Poszedł " w pasy"
Dostał szpryce w dupala.
To była 3 rano.
O 7 odpieli mu pasy, a ja myślałem że oszaleli !!!
Ale znali potęge fenactilu.
Koles przez kilka dni niczym debil głupio się uśmiechał, ślinił się aż do ziemi i "chodził po ścianach" czyli sunął wzdłuż ścian oparty o nie połowa ciała w żółwim tempie.
Mają takie leki, ktore z największego kozaka zrobią zaślinionego debila, którego można potem na podstawie "obserwacji" i "wywiadu" sądownie ubezwłasnowolnić i przymusowo"leczyć"
jak taki delikwent ma się bronić?
To tak jakby komuś wrzucić extasy i ze 2 LSD i kazać po mieście autem jeździć..........
intel

przez paradoksy 10 mar 2012, 17:50
intel, to mojemu ojcu by się ten fenactil przydał, chętnie go ubezwłasnowolnię i wyślę do psychiatryka
[OT]
paradoksy

przez intel 10 mar 2012, 18:15
Można też z bólami zdobyć w tabletkach.
Krusz i dosypuj do żarcia. Skoro zasłużył................ :D :D :D :D
intel

przez Darooo27 10 mar 2012, 19:16
Chyba male jest zainteresowanie moim watkiem,wiec poczekam na apel forumowiczow i wtedy go dokoncze

przez paradoksy 10 mar 2012, 19:19
strasznie ciężko przez to przebrnąć, zwłaszcza ze to jedno wielkie zdanie z przecinkami albo bez, musze się zebrać w sobie żeby to przeczytać i zrozumieć o co chodzi
paradoksy

przez pajak 11 mar 2012, 02:40
Przesadzacie z tym fenactilem, ja miałem załatwiony w swoim czasie i nie był aż taki masakryczny :) z tym że to ani tabletki ani zastrzyk bo roztwór do dawkowania w kropelkach.
Obrazek

przez tahela 11 mar 2012, 03:05
Odniosłam wrażenie ,ze brakuje części historii tak samo jak Kasia, no nie wiem jak to odebrac , rozumiem ,że pojechałeś do Anglii i tam byłeś również diagnozowany i ta diagnoza jest zupłęnie inna niz postawiona w Polsce :?: Co Ci tam powiedzieli w Anglii, ze co Ci jest?
Nie siedzę w tej sytuacji,ale powiedzenie spierdalaj do mamy nie brzmi fajnie ,
rozumiem ,ze czujesz się trochę zagubiony po tej całej historii i rozwalony. Napisz jak teraz wygląda Twoja sytuacja, mieszkasz z rodzicami, dziadkami, szukasz pracy, doprowadziłeś sie do porządku, widujesz się z dzieckiem, jak w końcu ten dach na domu itp. itd.? Bierzesz jakieś leki teraz i jak Twoje samopoczucie?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez intel 11 mar 2012, 12:00
Darooo27 napisał(a):Chyba male jest zainteresowanie moim watkiem,wiec poczekam na apel forumowiczow i wtedy go dokoncze

Apelu nie będzie.
Bardzo mnie ta historia zainteresowała.
Dobrze się czytało, a napięcie rosło z każdym "cdn"
Z tym , że w pewnym momencie napięcie się zesrało.

Luka w opowiadaniu. dziura.
Zgubiłem wątek w momencie

...ona:w zeszlym miesiacu!ja:za co?ona:dostalam kase od mamy i cioci,ja:to nie bylo powazniejszych wydatkow?ona:jakie?przeciez michalek wszystko ma!ja:sandalki stare i za male ciuszki?to ma byc wszystko?!ona:daj mi spokoj,trzeba bylo kupic michalowi odziez.ja:to rodzice biora kredyty a ty wydajesz na tatuaze?!trzasnela drzwiami i wyszla.nic nie moglem wskurac,pomyslalem:jaka ta weronika pusta i tepa!mijaly kolejne dni,zaczalem wychodzic na podw.jezdzic rowerem,rabac drzewo,dziadek zabieral mnie. ..cdn...

...cd...mi wizyte,bardzo sie wzruszylem,powiedzialem:zniszczylem wam dom!oni:nie zniszczyles,bartek kupil gasienice i lepik i bedzie remontowal dach...na spotkanie z nimi wyszedlem w porwanych skarpetach i smierdzacej koszulce,michalek mial za krotkie spodnie i brudna koszulke,siostra i szwagier byli wyraznie wzruszeni tym widokiem..poprosilem ich:zabierzcie mnie do anglii,powiedzieli:przemyslimy to.zona na wiesc o tym ze chce wyjechac rzekla:zabieraj swe szmaty i spierdalaj do matki!nie zgodzilem sie...cdn

a potem to juz wogóle nie do poskładania........
Masz jechać do Anglii a potem lakoniczne............

W anglii stwierdzono u mnie depresja,ale ja zgadzam sie z tym polowicznie,moim wielkim problemem jest brak emocji i za to obwiniam lekarzy w polsce i ich kuracje

To tak jakby wyciąć z dobrego filmu kulminacyjne momenty i pominąc ich ze 30 minut, po czym przejśc do finału...
intel

przez jwona17 15 mar 2012, 03:47
dopisz zakonczenie prosze

przez tahela 15 mar 2012, 04:18
no daj to zakończenie kurna, nieładnie tak najpierw pisać a później przestać
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Darooo27 16 mar 2012, 04:19
kochani,zakonczenie bedzie w najblizszych dniach,teraz mam sporo problemow,a glowny to problemy z zona,chce mi zabronic kontaktu z synkiem,do tego zaangazowanie w prace,,pozdrawiam Was cieplo,ujala Was troszeczke moja historia?

Sortuj wg