Witam Wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Wszystkich

przez Lord Kapucyn 09 mar 2012, 01:17
Zgadzam się, wskazana wizyta u neurologa albo psychiatry.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Witam Wszystkich

przez Camillo20 09 mar 2012, 02:10
Boje sien troche ze otoczenie uzna mnie za nienormalnego,wizyta u psychiatry...a spojrzcie prosze tez na godzine o ktorej pisze ta wypowiedz....bezsennosc......w tym roku koncze 21 lat a czuje sie jakbym mial 50,ciagle nie wyspany,zmeczony,brak koncentracji w pracy,jestem blacharzem i lakiernikiem samochodowym i mnostwo poprawek ktorych mam wynikaja z tych wlasnie rzeczy cos robie w nerwach lub bez koncentracji,mysle ze dochodzi tez to ze wychowalem sie w rodzinie w ktorej od zawsze byl alkohol i sam tez go naduzywam,pisze szczerze bo naprawde szukam pomocy:( mam cudowna dziewczyne ktora ma mnie dosyc a nie chce jej stracic,mam samobojcze mysli tak szczerze

Witam Wszystkich

przez Artemizja 09 mar 2012, 02:16
mam samobojcze mysli tak szczerze
w takim razie nie ma nawet na co czekać skoro pojawiają się takie myśli.To nie są przelewki.Myślę,że wizyta u psychiatry w porównaniu z tym,co teraz odczuwasz,nie jest wcale taka straszna.W tej chwili się szarpiesz,męczysz...i po co skoro może akurat uda się sobie pomóc?Poza tym,psychiatra to taki sam lekarz jak i inni,a otoczenie nie musi wiedzieć,że do niego chodzisz.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Wszystkich

przez Camillo20 09 mar 2012, 23:49
boje sie ze otoczenie zareaguje na to negatywnie jak ktos sie dowie gdzie chodze,pracuje przy samochodach,kto przyprowadzi samochod do naprawy do osoby chodzacej do psychiatry....chce pomoc sobie,chce zeby uwazali mnie za takiego jak kiedys a nie za wrednego chama jakiegos....

Witam Wszystkich

przez vifi 11 mar 2012, 23:52
Chyba każdy się boi pierwszej wizyty. Chodzę do psychiatry od pewnego czasu, ale teraz bardziej bym się bał wizyty u dentysty, chociaż też nie chciałbym żeby dowiedział się o tym ktoś niepowołany. Jeśli chodzi o samą wizytę to nie ma się czego bać. Najprawdopodobniej to będzie zwykła rozmowa i psychiatra powinien skierować Cię na badania, czy przypisać jakieś leki.
Poza tym wydaje się że jest większe prawdopodobieństwo że ktoś zauważy twoje zmiany w zachowaniu, niż że będzie Cię śledził, czy czasem nie chodzisz do psychiatry, albo "przez przypadek" się tam zapuścił i Cię zauważył.
Camillo20 napisał(a):boje sie ze otoczenie zareaguje na to negatywnie jak ktos sie dowie gdzie chodze,pracuje przy samochodach,kto przyprowadzi samochod do naprawy do osoby chodzacej do psychiatry....chce pomoc sobie,chce zeby uwazali mnie za takiego jak kiedys a nie za wrednego chama jakiegos....

Dlaczego otoczenie ma Cię uważać za "jakiegoś chama"? Nawet dla nich lepiej jest oddać samochód osobie, która się leczy u psychiatry niż tej która ma trudności z koncentracją i bezsenność. Nie musisz mówić o tym że się leczysz, nawet jak np. idziesz do nowej pracy to poza szczególnymi przypadkami mówisz o tym że się leczysz tylko lekarzowi medycyny pracy, a nie pracodawcy czy klientom.
Jeśli trafisz na psychoterapię to będziecie mogli przepracować te lęki przed otoczeniem czy wspomnienia z dzieciństwa.
Odwagi. Wracaj do życia!

Witam Wszystkich

przez Camillo20 13 mar 2012, 22:36
Powaznie przemysle wasze rady dziekuje wszystkim za pomoc:) dobrze ze trafilem na to forum bo w koncu znalzlem jakas forme pomocy i moge teraz sie ukierunkowac jakos,zaczne chyba od badan jakichs,niby to mam wskazane chodzic co jakis czas na badania kontrolne ale pęd zycia,praca,wyjazdy,i tak juz jest ze nie ma czasu,nazwe to w ten sposob:)

Sortuj wg