Witam Wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 21:51
Mam na imie Kamil mam 20 lat,rok temu mialem ciezki wypadek od tamtej pory jestem w coraz gorszym stanie,nerwica,depresja,ataki agresjii,a to wszystko odbija sie na moim otoczeniu na ludziach w kolo mnie,na mojej dziewczynie,nie potrafie sam sobie pomoc nie potrafia zrobic tego moi bliscy wiec szukam pomocy tutaj,jezeli bylby ktos tak mily napisac jakies rady.....bylbym bardzo wdzieczny bo powoli wykanczam samego siebie.....z gory dziekuje wszystkim

Witam Wszystkich

przez Artemizja 08 mar 2012, 22:16
Camillo20, witaj na forum.
Czy po wypadku korzystałeś z pomocy psychologa?Takie wydarzenia bardzo wpływają na naszą psychikę i pozostawiają trwałe ślady.Dlatego bardzo często by wrócić do równowagi potrzebna jest pomoc z zewnątrz.
Jeśli mogę zapytać,co to był za wypadek?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 22:40
to byl wypadek samochodowy spowodowalem go pod wplywem alkoholu,nie dawali mi szans na przezycie,ksiadz dal mi ostatnie namaszczenie,obudzilem sie po kilku dniach a po miesiacu mimo licznych zlaman poszedlem do pracy,mialem obrzek mozgu,nie bylem u psychologa nigdy,lekarz mi mowil ze bedzie bardzo ciezko do siebie wrocic...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Wszystkich

przez Artemizja 08 mar 2012, 22:45
Camillo20, nie dziwię się,że miało to na Ciebie tak ogromny wpływ.Obawiam się,że bez profesjonalnej pomocy się niestety nie obędzie.Myślałeś nad tym,żeby udać się do psychologa?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 22:48
ja caly czas jestem pewny ze mi nie pomoze psycholog tylko jak juz to da mi jakies proszki i na tym sie skonczy...nie jest tak?? po tym wypadku jeszcze wiele tysiecy dostalem kary,wyszedlem juz z kar ale wszystko zostalo na psychice i jest coraz gorzej...stracilem samochod,prawo jazdy....

Witam Wszystkich

przez Artemizja 08 mar 2012, 22:55
Camillo20, psychiatra przepisuje leki,nie psycholog.Terapia mogłaby Ci pomóc zapanować nad emocjami,które odczuwasz.Jak sam zauważyłeś,problem tkwi w Twojej psychice.Aby do niego dotrzeć potrzebna jest terapia.Dzięki rozmowie z psychologiem,pracy nad sobą, można bardzo wiele zdziałać.Decyzja oczywiście należy do Ciebie.Poddaję Ci jednak ten pomysł pod rozwagę.

Administrator

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 22:59
a jak wyglada taka terapia dokladniej?? jak to wyglada mniej wiecej wszystko??

Witam Wszystkich

przez Lord Kapucyn 08 mar 2012, 23:02
A czy ten wypadek samochodowy zaowocował obrażeniami zdrowotnymi wymagającymi rehabilitacji, trwałym kalectwem, uszczerbkiem na zdrowiu, komplikacjami zdrowotnymi? Oczywiście pomijając sferę psychiczną. Co z tymi złamaniami i obrzękiem mózgu?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Witam Wszystkich

przez Artemizja 08 mar 2012, 23:04
Camillo20, przejrzyj proszę ten temat: jak-wyglada-wizyta-u-psychologa-psychiatry-psychoterapeuty-t584.html

Tam jest opisane jak to wszystko wygląda ;)

Administrator

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 23:09
mialem takie obrazenia - obrzek mozgu,polamane zebra,zlamany mostek,przebite pluco,przestawiony zoladek,wybite zeby,pocieta glowe,mnostwo potluczen i obrazen ogolnych,niby to oszczedzajacy tryb zycia musze teraz prowadzic,bylem tydzien pod respiratorem w spiaczce,umierali ludzie na tej sali w mojej obecnosci....

Witam Wszystkich

przez vifi 08 mar 2012, 23:09
Nie jestem specjalistą, ale może właśnie pójść do psychiatry. Powinien Cię skierować na jakieś dodatkowe badania i jeśli wykluczy inne przyczyny (fizyczne?) zaburzeń to wtedy rzeczywiście można zacząć psychoterapię. Nie widzę nic złego we wspomaganiu się lekami. Mogą Ci pomóc, a z tego co piszesz to raczej nie pogorszą sprawy.

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 23:13
Musze powiedziec ze sa takie sytuacje teraz ze gdzies po jakas rzecz mam isc zachodze w to miejsce i zapominam po co przyszedlem albo po bardzo krotkim czasie zapominam gdzie cos polozylem,nigdy mi sie to nie zdarzalo a teraz jest coraz gorzej....szukam pomocy...psychiatra...psycholog.....powaznie to brzmi

Witam Wszystkich

przez Artemizja 08 mar 2012, 23:18
Camillo20, zgadzam się z vifi, że przydałoby się też zrobić badania i wykluczyć inne przyczyny Twojego stanu.Miałeś tak poważny wypadek,że nie zaszkodzi się przebadać.

Administrator

Witam Wszystkich

przez Camillo20 08 mar 2012, 23:23
wiec jakies badania u psychologa tak??

Sortuj wg