Jestem nikim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem nikim

przez Ivetto 04 mar 2012, 13:28
Jestem tutaj nowa,ale tak,jak gdyby mnie nie było,bowiem jestem nic nie znaczącym zerem,nie chcę takie życia,w ogóle go nie chcę. :(
Ostatnio edytowano 04 mar 2012, 18:36 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu "zaburzenia osobowości"

Jestem nikim

przez Artemizja 04 mar 2012, 18:39
Ivetto, witaj na forum.Dlaczego twierdzisz,że jesteś zerem?To nieprawda.Każdy człowiek jest ważny i każdy zasługuje na szacunek.Jest mi niezmiernie miło,że mogę Cię wśród Nas powitać.Mam nadzieję,że się tutaj zaaklimatyzujesz.Możesz napisać na swój temat coś więcej?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Jestem nikim

przez Jihad 04 mar 2012, 20:49
Spokojnie, nieznajoma... nie ma co o sobie mieć takiej nisko samooceny. Każdy jest kimś, kwestia jest tego jak na to patrzeć.
Gdyby Twoim tokiem myślenia iść.. skoro jestem Trzeźwiejącym Alkoholikiem, Narkomanem oraz Lekomanem z syndromami nerwicowymi - to też jestem nikim? Raczej też tak kiedyś sądziłem ale każdy ma tego kogoś kto szybko Cie uświadomi w tym, że jednak nie jesteś nikim a jesteś kimś. Jeżeli takiego kogoś wśród swoich bliskich nie masz to chętnie się na to piszę ; )
Pozdrawiam... Pogody ducha życzę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem nikim

przez tahela 04 mar 2012, 20:55
Ivetto,
Cześć , tutaj wszyscy mają problemy, mam nadzieję ze zostaniesz na forumie?
i napisz coś dlaczego uważasz ,ze jesteś zerem, pewnie nie jesteś tylko tak uważasz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Jestem nikim

przez idle 04 mar 2012, 21:12
Póki nie żyjesz na cudzej krzywdzie, to nie jesteś nikim.
idle

Jestem nikim

przez tata 09 cze 2012, 16:44
Ja też jestem nikim. Nie oczekuję , że ktoś mnie zrozumie . Nie oczekuję , że ktoś będzie mnie szanował. Tracę rodzinę.

Jestem nikim

przez psycho1488 08 sie 2012, 10:52
co wy wiecie o byciu nikim.

sorry, ale będę używał niecenzuralnych słów i możliwe, że pogwałcę zasady tutejszej netykiety, ale wkurwił mnie post Ivetto i wasze na tenże post odpowiedzi.

mam 30 lat, tytuł inżyniera informatyki - 0 pracy, 0 zainteresowań, 0 przyjaciół i od /cenzura/ pojebanych egzystencjalnych pytań codziennie zaprzątających mój zryty mózg. Nie potrafię się skoncentrować na codziennym, normalnym życiu. Nie potrafię żyć.

I moja samoocena nie ma tu nic do rzeczy - mogę sobie wmawiać, że jestem bogiem, a i tak boję się wyjść z domu

Jestem nikim

przez carlosbueno 08 sie 2012, 11:07
psycho1488 ja jestem lepszy w byciu nikim Ty przynajmniej jesteś inżynierem informatyki a ja nie mam w ogóle zawodu żadnego i doświadczenie w pracy też bliskie zeru. No ale chyba nie m się czym chwalić.
Największy Forumowy Maruda

Jestem nikim

przez diatas 08 sie 2012, 11:14
psycho1488 napisał(a): ...a i tak boję się wyjść z domu

teraz już wiesz w czym leży problem
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Jestem nikim

przez psycho1488 08 sie 2012, 12:56
teraz już wiesz w czym leży problem
- nie wiem w czym leży problem, ani o co chodzi w twojej odpowiedzi, ale /cenzura/ z tym.

A co do tego, że jestem inż to mnie tylko dołuje. Powinienem się z tego cieszyć a nie potrafię. 3,5 roku poświęconego na naukę uważam za stracone.

Sortuj wg