Border.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Border.

przez missgrabelinka 28 lut 2012, 19:05
Witam! Jestem Anna, mam 22 lata, borderline i bulimię.

Moja przygoda z leczeniem zaczęła się w 2010 r. kiedy to byłam psychicznie wykończona przez szefową. Najpierw powiedzieli mi, że mam nerwicę, później depresję. W końcu gdy trafiłam do zamkniętego zdiagnozowali mi bordera. Szczęście w nieszczęściu.
Na dzień dzisiejszy, choc niewiele czasu minęło, wiem o sobie wiele i coraz więcej. Choc czasem się zastanawiam czy lepiej nie wiedziec... To co kiedyś wydawało się byc rzeczą normalną teraz jest oczywiste... Na terapii grupowej okazało się, że mam bulimię. W sumie z tym się nie godzę i na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru walczyc z czymś co według mnie nie istnieje.
Cóż... Zawsze chętnie służę pomocą innym, więc chętnie pomogę, doradzę, wesprę na miarę moich możliwości i dzięki mojej wiedzy.
Pozdrawiam, A.
"Wszystko mnie obchodzi. Nie obchodzi mnie nic."

Border.

przez Artemizja 28 lut 2012, 19:08
missgrabelinka, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Border.

przez .Kinga. 28 lut 2012, 19:37
missgrabelinka, fajnie, że jesteś! Ja mam podejrzenie BPD, ale czekam na diagnozę.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Border.

przez izzie 28 lut 2012, 19:46
missgrabelinka, witaj na forum ;)
też mam borderline i też bulimię, mam 23 l.
Słuchaj, ponad 5 lat temu jak mi zdiagnozowali bulimię, też uważałam, że nie będę sie leczyć, bo jestem zdrowa... :/ A tak nie było, a choróbsko się rozwinęło. Więc przemyśl swoją diagnozę dobrze, im szybciej zaczniesz leczenie, tym lepiej... No ale... to Ty musisz chcieć...
trzymaj się ;)

Border.

przez missgrabelinka 28 lut 2012, 19:52
Chodziłam 3 miesiące na terapię grupową. Tam się wszystko zaczęło. Zamiast się ciąc zaczęłam rzygac... Jak skończyłam terapie, po jakimś objadanie się i wymiotowanie zdarza się rzadko...
"Wszystko mnie obchodzi. Nie obchodzi mnie nic."

Sortuj wg