Witam wszystkich:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Gwiazdka1 28 lut 2012, 09:39
Mam na imię Ania i w tym roku stuknie mi 28 lat :mhm:
Jestem 'świeżo' po leczeniu na depresję... znowu;/ Ogólnie mam optymistyczne nastawienie do świata :mrgreen: Znajomi zawsze mówili, że jestem taka wesoła i zwariowana, bo dużo się śmiałam i jak ktoś miał problem to przychodził do mnie... Jednak przykre doświadczenia, które często stawały na mojej drodze, sprawiły, że jestem inną osobą :cry: Mimo tego, że poczucie humoru mam takie samo to w mojej duszy zagościł smutek, który przy byle okazji o sobie przypomina... Wcześniej już 2 razy brałam leki na depresję i nerwicę lękową. Ale dopiero teraz poszłam do dobrego psychologa, który wyjasnil mi od czego te moje dolegliwosci. Okazało się, że od zaniedbania odżywiania czyli m.in. jedzenia w sresie. Wtedy witaminy i wartościowe składniki dla organizmu nie mają szans się wchłonąć, a przez to zostaje zaburzona chemia całego organizmu. A przede wszystkim mózgu :!: Czyli smutek, złość, bezsenność itp. to wszystko chemia mózgu.
Poza tym, gdy się robi w życiu coś na siłę, wbrew naturze (praca, miejsce zamieszkania), wtedy organizm też daje znaki, że MA DOSYĆ!!!! - ja wtedy czułam jakbym miała za ciasną skórę :why:
I tak z wielkiego miasta wróciłam na wieś do domu :D Pomogła mi w tym osoba, z która teraz jestem Tomek :D
Zaciągnął mnie również do lekarza psychiatry i psychologa. I ciągle mnie wspiera tylko, że ja nie mogę nadal uwierzyć w moją siłę. I przez to w innych ludzi. I w Tomka... I to jest jedna z moich poprzeczek a raczej murów! , który bardzo chciałabym przeskoczyć. A ten mur jest w mojej psychice :bezradny:
Kurde , ale sie rozpisałam:P No, ale mam nadzieję, że czegoś się nauczę od tych, którzy mieli podobną sytuację i udało im się przeskoczyć pewne problemy :smile: Również mam nadzieję, że ja będę potrafiła komuś pomóc... Postaram się :smile:
Podrawiam :D

przez shinobi 28 lut 2012, 09:42
Cześć. :)

przez Artemizja 28 lut 2012, 10:21
Gwiazdka1, witam serdecznie na forum :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nextMatii 28 lut 2012, 10:38
Gwiazdka1, cześć :D
nextMatii

Sortuj wg