Zwariowany Psycholog

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Zwariowany Psycholog

przez Psycholog Gabinet 27 lut 2012, 17:34
Witam Wszystkich Forumowiczów
Państwa Forum stanowi dla mnie olbrzymie źródło wiedzy i inspiracji do poszukiwania informacji i rozwiązań. Z natury ciekawi mnie Człowiek, jego psychika, biologia oraz funkcjonowanie na różnych płaszczyznach życia. Dociekanie istoty problemu, jego genezy i uwarunkowań pozwala w jasny sposób określić przyczynę objawów, o których tak często Państwo piszecie. Depresja, lęk, stres czy wypalenie to w dzisiejszych czasach skutki postępującej globalizacji, zatracenia norm poszanowania rodziny, godności człowieka i prawa do odpoczynku. Żyjemy w nieustającym pędzie i zapominamy, że nasz organizm powinien odpocząć, zregenerować siły. Zadając sobie pytanie warto pomyśleć kiedy ostatnio: wyłączyłam/em telefon na cały dzień, słodko leniuchowałam/em, miałam/em urlop, zmieniłem coś co mnie denerwowało,
zrealizowałam/em swoje marzenie, odważyłam/em się powiedzieć co myślę ?
Te wszystkie pytania również zadaję sobie i nie ma tutaj znaczenia czy jestem psychologiem czy nie, na pewno jestem człowiekiem, który tak jak Państwo boryka się z trudnościami jakie niesie nowy dzień.
Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!
Mark Fisher

Zwariowany Psycholog

przez beti19 27 lut 2012, 17:36
Psycholog Gabinet, witam :great:
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Zwariowany Psycholog

przez jazon33 27 lut 2012, 18:15
Racja ale jak się zatrzymać? jeśli wszyscy pędzą to zatrzymanie oznacza bycie z tyłu w kłębach kurzu spod nóg całej reszty.

Choć pewnie da się przeorganizować czas tak by o siebie zadbać - w sumie chodzi o miłość własną, zdrową troskę o siebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zwariowany Psycholog

przez Psycholog Gabinet 27 lut 2012, 19:01
Bycie z tyłu w kłębach kurzu spod nóg całej reszty? a może z tyłu, na końcu, w ciszy lepiej można myśleć i planować? Kto jest silniejszy, ten co pędzi poddając się presji społecznej, czy ten co obserwuje, wyciąga wnioski i planuje?, kto dłużej nacieszy się życiem?
Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!
Mark Fisher

Zwariowany Psycholog

przez PanSardela 17 kwi 2012, 06:21
Psycholog Gabinet napisał(a):Żyjemy w nieustającym pędzie i zapominamy, że nasz organizm powinien odpocząć, zregenerować siły. Zadając sobie pytanie warto pomyśleć kiedy ostatnio: wyłączyłam/em telefon na cały dzień, słodko leniuchowałam/em, miałam/em urlop, zmieniłem coś co mnie denerwowało,
zrealizowałam/em swoje marzenie, odważyłam/em się powiedzieć co myślę ?

Non stop robię ostatnio te rzeczy o których piszesz, ale nie czuję się zregenerowany.
hał hał - po polsku, bow bow - norweski - łuf łuf - angielski, ale to wszyscy wiedzą

Zwariowany Psycholog

przez tahela 17 kwi 2012, 06:27
PanSardela,
myślę ,ze większosc osób z tego foruma robi te rzeczy i nie czują sie zregenerowanie ,raczej zdegenerowani co niektórzy juz.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Zwariowany Psycholog

przez Sorrow 17 kwi 2012, 10:52
No, to zajeżdżanie ludzi jest okropne. Tych co to promują powinno się postawić przed trybunałem za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Zwariowany Psycholog

przez bittersweet 17 kwi 2012, 11:47
tahela napisał(a):myślę ,ze większosc osób z tego foruma robi te rzeczy i nie czują sie zregenerowanie ,raczej zdegenerowani co niektórzy juz.

tahela , hi hi :great:

a poza tym ja mówię, co myślę i przez to am kłopoty :? i realizuje swoje marzenia, które po zrealizowaniu przestają mnie cieszyć :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg