znowu atak mam dosc !!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

znowu atak mam dosc !!!

przez Neta 13 wrz 2006, 10:29
hej !!!
Dzis rano znowu sie nakrecilam i mialam atak w postaci: nie moge oddychac, czuje sie slabo i zle no i ten oddech, to jakas schiza, a tak dobrze bylo, juz 3 tyg czulam sie swietnie i tu znow dopadlo jak bumerang, glupie jest to uczucie bo wydaje sie ze zaraz zejde z tego swiata. jedyna mysl chyba wezwe pogotowie bo nawet moj maz mi niepomoze, no i to uczucie zimna, drgawki - fakt trwa to kilka minut ale wymeczy jak jasny gwint, chyba uzaleznilam sie od swoich emocji bo bez tabletek uspakajajacych labofarm-u nigdzie sie nie ruszam ....a jak ich nie mam to panika a co zrobie gdy mnie znowu dopadnie !!! czy to mozliwe by nerwica dopadla mnie po dwoch cesarskich cieciach?

przez Marha 13 wrz 2006, 10:43
Pewnie, że możliwe! Nie przejmuj się tak atakami. one w końcu odejdą. Ja przestałam je miewać w momencie, kiedy przestałam ich wyczekiwać, czyli dokładnie obserwować wszystko co się ze mną dzieje. To zupełnie nie potrrzebne. Zajęło mi to ponad rok czsu, ale bylo warto! Teraz nawet gdy coś mocno mnie zdenerwuje to rozładowuję to w jakiś inny sposób i atak nie przychodzi nigdy. To naprawdę możliwe!

przez Wypalony 13 wrz 2006, 17:37
Hej! :smile: Ja juz przestalem wierzyc ze dla tego typu chorob jest cos niemozliwego... Jesli masz nawrot choroby to powinnas powiedziec o tym lekarzowi. Mam nadzieje ze nie probujesz leczyc nerwicy tylko tabletkami uspokajajacymi? Moze warto by wlaczyc (oprocz lekow przepisanych przez lekarza) takze jakas dobra psychoterapie, to takze powinno pomoc...
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 13 wrz 2006, 17:43
Witaj na forum.
Zapraszam do częstych odwiedzin.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg