Cześć ! Mam problem...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć ! Mam problem...

przez Demonniczna25 20 lut 2012, 21:28
:cry: Otóż mam ogromny problem , choc problemów to mam mase i to zawsze... ale jestem już dłużej zmęczona tym wszystkim. Mam rodziców którzy mają mnie gdzieś , nie mieszkam z nimi mieszkam z dziadkiem... oni mają do mnie całkowite prawa ale wogóle się mną nie interesują , nawet nie płacą na moje korepetycje ani pomoce naukowe , ubrania itp... jestem z tym zupełne sama . Chodze do liceum dlatego pracować na swoje utrzyamanie nie moge , po za tym mi nie pozwalają . Moi rodzice na nic mi nie pozwalają jestem zahukana przez nich , nie mam pewności siebie. Boje się że zawale szkołe bo na nic nie mam siły... na nauke na nic !!! Mam problemy a teraz jeszcze tyle zaległości to jest sraszne i jeszcze te nerwy boże ;( Byłam u psychologa ale on nic mi nie dał... teraz mam iść do psychiatry ale co z tego że ktoś bd. mi dawał świetne porady jak przez nich i tak to wszystko idzie do kosza a do pełnoletności musze czekać jeszcze półtora roku co i tak mi nic nie da bo skąd ja wezme kase na utrzymanie później ?? Pracy teraz nie da się znaleźć łatwo dla osób po studiach czy z dużym doświadczeniem w jakiejś branży a co dopiero dla zwykłego nastolatka... ? Czy ktoś był w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o takich toksycznych rodziców ?! lub może potrafi coś doradzić oprócz gadki z nimi bo to nie ma sensu to źli ludzie a ja nie dramatyzuje już próbowałam... czasami chce się już zabić bo nie mam szans na przyszłość szczególnie jeśli mam niechęc do nauki i ludzi w otoczeniu i szkole...ani zerowego wsparci rodziny którego już nie dostane :why: :cry: :cry:

-- 23 lut 2012, 19:53 --

Hallo ktoś może cos poradzić ?!