problemy z sexem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

problemy z sexem

przez zulugula 20 lut 2012, 20:51
Witam. Chciałabym poprosic o rade...bardzo mi na tym zalezy. Oto opis calej sytuacji:
Ja i moj chlopak jestesmy ze sobą od roku. Przez 3 miesiace spotykalismy sie co tydzien lub 2, poniewaz mieszkalismy daleko od siebie. Pozniej ja wyjchalam za granice. Musialam chociaz nie chcialam. Nie bylo mnie pol roku ( w tym czasie przyjechalam na wakacje na 2 tyg i caly ten czas spędzilismy razem). Będąc za granicą mieszkałam w jednym mieszkaniu ze znajomym. Po prostu tak mnie zakwaterowano i tyle. Po uplywie pol roku moj chlopak rowniez wyjechal za granice (w inne miejsce) i postanowilismy razem tu zamieszkac. Własnie mija trzeci miesiąc naszego wspolnego mieszkania. Wiadomo kłócimy sie czasami i nie zawsze jest idealnie. Problem natomiast jest w seksie. Ostatnio kochalismy sie w wakacje. Teraz będąc tutaj...ani razu. Kiedy zaczynamy nic z tego nie wychodzi. On po prostu nie może mi uwierzyc w to, że nic nie zaszlo między mną i tym chłopakiem, z którym mieszkałam. Powiedział, że nie wie czy sobie z tym poradzi,że nie chce o tym myślec, ale kiedy cos zaczynamy nagle przerywa i ogarnia go złosc. :(Jesli dłuzej to potrwa to wiadomo jak sie skonczy. Nie chce sie z nim rozstawac. Kochamy sie, mamy wspolne plany :( Nie wiem jak go przekonac, ze nic sie nie wydarzyło, bo na prawde sie nie wydarzyło. Czy powinnismy sie udac do psychologa? Czy może seksuologa? On byłby gotowy to zrobic. Czy może dac sobie spokoj i zwyczajnie odpuscic, ale bardzo bym tego nie chciała.

problemy z sexem

przez tahela 20 lut 2012, 21:03
zulugula,

hej porozmawiajcie szczerze dla mnie np. nie jest problemem umawianie sie z kolegami i wiadomo, ze do niczego nie dochodzi, nawet jak jest alkohol to sie kontroluje jednak i wiem co robię, bo faceci to faceci i jednak im czesciej po głowkach chodzą dziwne rzeczy, jesli on tobie nie wierzy to może jest nazbyt zazdrosny , moze jakaś terapia dla par by wam sie przydala, jesli macie o czym rozmawiać to szkoda zmarnować taki zwiazek bo jest bardzo trudno naleźć osobe, która naprade jest do nas podobna jakos wewnętrznie, mentalnie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

problemy z sexem

przez paradoksy 20 lut 2012, 21:54
co to za związek bez zaufania..? :roll:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

problemy z sexem

przez depresyjny86 20 lut 2012, 22:23
Doksy, a ja faceta rozumiem.......Każdy facet miałby wątpliwości w takiej sytuacji,kiedy jego dziewczyna mieszka pół roku z innym facetem...

-- Pn lut 20, 2012 10:24 pm --

Jednocześnie zgadzam się z Tobą,że zaufanie jest najważniejsze
:)

problemy z sexem

przez zulugula 20 lut 2012, 23:26
Hej dzięki za wasze odpowiedzi...Ja go rozumiem, na prawde. Gdyby on mieszkal z jakas dziewczyną tez pewnie miałabym różne myśli. Szkoda mi tego związku, bo zawsze mamy o czym porozmawiac. Nie nudzimy się ze sobą, a jak sie pokłócimy, to za 5 minut godzimy. Tylko ten cholerny sex. szkoda, ze nie ma specjalnej gumki, którą dałoby się wymazac z głowy pewne myśli. Chyba muszę mu powtarzac codziennie, ze bylam wierna. Dotąd aż zacznie w to wierzyc...

problemy z sexem

przez paradoksy 20 lut 2012, 23:34
dla mnie są takie cztery podstawy związku, jak stół z 4 nogami, jak jednej nie ma to stół się prędzej czy później wywróci:
-szczerość
-zaufanie
-miłość
-zdolność dojścia do kompromisów

..wnioski sama sobie wysuń ;)
paradoksy

problemy z sexem

przez depresyjny86 20 lut 2012, 23:46
-szczerość
-zaufanie
-miłość
-zdolność dojścia do kompromisów

Hmm no ta lista zgadza się z moją teorią idealnego związku.Chociaż ja tu bym jeszcze dodał pociąg seksualny.Hmmm a wlasnie Doksy - miłość - dosyć szeroko rozumiane jest to coś,bo w sumie czy miłość nie znaczy tych 3 pozostalych rzeczy jakie wymieniłaś?Bo mnie się wydaję,że to są podstawy miłości,że zaufanie i zdolność do kompromisów oraz szczerość już tak jakby w tym pojęciu miłości są.

-- Pn lut 20, 2012 11:47 pm --

btw. przeczytałem za pierwszym razem: "Problemy z serem" ;)

problemy z sexem

przez paradoksy 20 lut 2012, 23:54
miłość = dla mnie przyjaźń + pociąg seksualny
paradoksy

problemy z sexem

przez L.E. 20 lut 2012, 23:57
paradoksy dobrze mówi, polać jej :twisted:

W związku zwykle bywa trochę zazdrości i podobno nawet jest to zdrowe. Ale jak dla mnie to idea jest taka, że jesteś z tą osobą, dlatego, że właśnie z nią chcesz być. Jakbyś nie chciała to poszłabyś w długą. A nie idziesz ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

problemy z sexem

przez depresyjny86 21 lut 2012, 00:07
W sumie Doksy masz rację ;) Zresztą sam tak kiedyś zdefiniowałem miłość w jednym z tematów na forum ;) Hmm chyba muszę wrócić do tej starej definicji :) <zrobiłem niepotrzebny upgrade swojej definicji, tera robie downgrade>

problemy z sexem

przez zulugula 21 lut 2012, 00:44
Tak jestem z nim, bo bardzo tego chcę. Nie jest oschły, wręcz przeciwnie. Codziennie okazuje mi swoją milosc. Co do pociągu seksualnego to jak najbardziej jest z jego strony. Takich rzeczy nie da się ukryc :o tylko ta blokada :/ A ja zawsze myślałam, że to my kobiety wbijamy sobie do głowy różne sytuacje. Jak widac jest inaczej.

problemy z sexem

przez Kalebx3 21 lut 2012, 01:43
Zulugula ,wiesz kto najbardziej nie śpi nocami ,czekając aż przyjdzie ktoś i go okradnie? To Ci powiem ,złodziej.
Męczy to Twojego faceta ,bo to dla niego niewyobrażalne ,bo on sam tego by nieodpuścił w sferze erotycznej ( wspólnego mieszkania z koleżanką). To bardzo znany mechanizm w psychologi zwany projekcją . Rzutujemy na innych i cały świat wokoło to co siedzi w nas w środku , i to myślę zachodzi u Twojego chłopaka.
Poza tym jak powiedział znany filozof ( zapomniałem jak sie nazywał) : " Miłość to pocieranie". Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

problemy z sexem

przez zulugula 21 lut 2012, 15:37
A nie docieranie? Hmm z resztą nie ważne co. Ważne, żeby się w końcu dotrzec, bo takiej sytuacji nie da się wytrzymywac w nieskończonośc. Szczere rozmowy są, uczucie jest, ale to nie wystarczy. Może zastosowac jakąś terapię szokową? Heh tylko nie bardzo wiem jaką :bezradny:

problemy z sexem

przez buu 21 lut 2012, 16:20
Ja myślę, że jak chłopak jest nieufny, ma jakieś domysły wbite w głowę, niedające mu spokoju to nic z tego nie będzie, nawet jak jest czuły, kocha i w ogóle do rany przyłóż. Bo przecież jak mu to udowodnisz? Jeśli nie wierzy w Twoje słowa to jak chcesz zmienić inaczej jego zdanie?

A co do jakichś definicji, to szczerze mam już ich dość, spotykam je na tym forum, spotykam na co dzień jak sterty złotych rad, podczas gdy dla każdego miłość jak i inne uczucia są czymś innym i nie da się ich podczepiać pod jakieś definicje czy wytyczne na których ma się opierać każde ludzkie uczucie.
Ostatnio edytowano 21 lut 2012, 16:28 przez buu, łącznie edytowano 1 raz
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

Sortuj wg