witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez mala90 18 lut 2012, 19:35
Witam. Znalazłam się tutaj, bo zauważam, że nie mogę sobie poradzić sama z sobą i swoimi problemami oraz nie mam sie do kogo zwrócić o pomoc.. Jest mi źle, bardzo. Mam 20 lat, pomimo tego że innym wydaje się, że ze mną jest wszystko w porządku, wcale tak nie jest. 2 kierunki, praca- sprawiły, że jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Do tego jeszcze ciągłe pragnienie bycia perfekcjonistą- i tak od lat. Odkąd poszłam na studia do innego miasta czuję się okrutnie samotna- na moich kierunkach ludzie nie są i chcą nawiązywać bliższych przyjaźni- nie są pozytywnie nastawieni i ja - szczerze powiedziawszy nie mam ochoty na bliższe kontakty- niewiele mnie z nimi łączy. Zostałam zupełnie sama.. Nie należę do osób, które przejmują inicjatywę, nie lubię się narzucać z racji obawy odrzucenia a poza tym- zwyczajnie nie mam siły do kogo się odezwać, postarać o to, by mieć przyjaciela/ przyjaciółkę. O chłopaku- nie wspomnę, byłam wychowywana w przeświadczeniu, że mężczyźni są źli, ojciec nie stanowił dla mnie wzoru. Do tego wszystkiego dochodzą kłopoty rodzinne- jest mi cholernie przykro, że wszyscy się nienawidzą. Boję się o siebie, swoją przyszłość, brak pracy po moich studiach, samotnością, egzystencją w podeszłym wieku samotnie..

witam

przez uspiony2 18 lut 2012, 19:37
mala90 nie czas trochę zwolnić? Jak chcesz porozmawiać to napisz do mnie na PW.

witam

przez Artemizja 18 lut 2012, 22:35
mala90, witaj na forum! ;)Praca i dwa kierunki studiów- podziwiam.To jednak jak sama napisałaś,wykańcza Cię psychicznie i fizycznie.Dobrze by było trochę zwolnić tempo...Tobie też należy się odpoczynek.Nie jesteś maszyną...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam

przez carmen1988 18 lut 2012, 22:37
mala90, to na pewno przemęczenie wpływa na twoje samopoczucie, nie mniej podziwiam, że łączysz te wszystkie rzeczy.
nerwica wegetatywna

Sortuj wg