Cześć!:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez wiola249 17 lut 2012, 22:31
Mam na imię Wiola, mam 24 lata i jakieś pół godziny temu się zarejestrowałam, przez które to pół godziny zastanawiałam się czy to aby na pewno dobry pomysł wchodząc na to forum hmmm, aż mi coś w gardle "utknęło" z tego myślenia..ehh norma.. Nerwicę mam od..?chyba od zawsze, ale tak naprawdę została zdiagnozowana jak zaczęłam chodzić na terapię w październiku. Do tego doszła jeszcze depresja. W zasadzie to nerwica depresyjna w największym stopniu, potem neurastenia, hipohondryzm, te wszystkie psychosomatyczne dolegliwości (chociaż mi to sie wydaje, że to niemożliwe żebym nie była chora na jakąś poważną chorobę, że to wszystko psychika) lękowa ostatnio w wiekszym stopni niz na początku terapii, aaa dużo by wymieniać, już sama nawet tych nazw nie pamiętam... A w ostatnich testach wyszły jeszcze jakieś zaburzenia osobowości (jakby mało tego było...), ale jeszcze nie wiem jakie, bo jestem w trakcie testów, które tak nawiasem mówiąc chyba nie wyjdą jak wyjść powinny, bo po wybraniu jakihś odpowiedzi na pytania, nie umiałam uzasadnić dlaczego, ehh, ja chyba sama kompletnie nie wiem nic o sobie... Hmm to by może było na tyle, bo w zasadzie jeszcze pewna nie jestem czy będę coś "działać" na tym forum - obawiam się, że może mnie to jeszcze bardziej zdołować, albo zacznę się nakręcać czytając chociażby o różnych dolegliwościach, po czym nagle odnajdując je w sobie. Może do jutra to przemyślę ;)
Pozdrawiam i dobranoc!
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

przez Artemizja 17 lut 2012, 22:56
wiola249, witaj na forum ;) Mam nadzieję,że jednak się wśród nas odnajdziesz i będziesz mogła porozmawiać na temat tego,co się z Tobą dzieje i przez co przechodzisz.Jest tutaj wielu ludzi,którzy na pewno Cię zrozumieją.Pozdrawiam serdecznie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 17 lut 2012, 23:33
cześc ja równiez mam nadzieję,ze od nas nie uciekniesz i się rozgościsz na dobre, zawsze to lepiej jak mozna pomarudzic o swoich problemach czy złym samopoczuciu ,ale równiez dobrym na forum i poczuć wsparcie i akceptację innych
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiola249 19 lut 2012, 17:35
Dzięki za miłe powitanie:) Doszłam do tego, że to chyba jednak dobry pomysł, żeby tu zaglądać. Racja, chyba zawsze ktoś, kto boryka się z podobnymi problemami potrafi lepiej zrozumieć, poradzić, wesprzeć (a właśnie zrozumienia, w domu, mi brak). No i można też z innymi podzielić się swoimi doświadczeniami i jakoś pomóc, poczuć się przydatnym. Takie oto moje przemyślenia;) Obecnie też jestem dopiero na etapie uczenia się większego otwierania się przed innymi, tak że powolutku, powolutku...
Miłego dnia!
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

przez Iqwet 19 lut 2012, 17:58
Ja również zarejestrowałam się tu niedawno i po przeczytaniu kilku wątków, po przełamaniu się i napisaniu czegoś od siebie wiem że to forum to dobre miejsce. Dobrze jest mieć wsparcie i czuć że Twoje problemy nie są tylko Twoje i że są też inni którzy muszą walczyć z każdym następnym dniem.
Tylko spokój nas uratuje

Sortuj wg