witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez zapotrzeba 13 lut 2012, 14:16
pisze tutaj poniewaz nie wiedzialem gdize umiescic ten temat , mam 20 lat i iq stwierdzone na 140 , a od okolo roku nie potrafie powiedziec co mam na mysli , brakuje mi slow , czuje taka pustke w glowie otepienie,znaczaco zmniejszyla mi sie koncentracja i jasnosc umysla oraz pamiec krotkotwala a potrafie sobie przypomniec rzeczy ktore przezylem majac 5 lat jezeli juz cos mowie to bazuje jeszcze na tym czego dowiedzialem sie przed tym stanem , czuje takie odrealnienie jakby nic nie bylo prawdziwe , z gory dziekuje i czekam na jak najszybsza odpowiedz jak i przeniesienie do prawidlowego dzial u , pozdrawiam

witam

przez leahh 13 lut 2012, 20:46
Witaj,
doskonale rozumiem o czym piszesz. Ja też od pewnego czasu mam mega problemy z koncentracją, pamięcią, czuję się jakbym była po prostu głupia, a jeszcze rok temu czy nawet więcej mogłam poszczycić się najlepszymi wynikami w szkole. Też mam 20 lat.
Ja dopiero zaczynam walkę z chorobą, także za dużo Ci nie pomogę. Ale jakbyś chciał pogadać to jestem.
Masz jeszcze jakieś inne objawy?

witam

przez zapotrzeba 13 lut 2012, 22:46
walke ? z czym ?z jaka choroba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam

przez leahh 14 lut 2012, 00:48
u mnie dochodzą jeszcze inne objawy, z jednej strony typowo nerwicowe jak i depresyjne, idę jutro do lekarza,więc się dowiem. dlatego też pytałam czy masz jakieś inne objawy.

Sortuj wg