Dzień dobry! :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Jakucja 01 lut 2012, 15:43
Jestem tu nowa. Może napiszę coś o sobie.
Mam 19 lat, z nerwicą męczę się niecały rok, chociaż jej napady miałam w 10 i 13 roku życia. Męczyłam się z anoreksją, kompulsywnym objadaniem się, bulimią.
Mam niskie poczucie własnej wartości.
Ale wiecie co?
WALCZĘ
O każdy uśmiech. O śmiech. O radość.
Kiedy czuję napad doła/lęku za wszelką cenę staram się go zwalczać pozytywnym myśleniem. No bo co mi da bezsilny płacz i strach że... że... haha... boję się napisać co... Może pewnego dnia to sformułuję...

Głowa do góry! Bądźmy dla świata tacy, jacy sami chcielibyśmy, by on był dla nas :D :angel:
Wszystko będzie dobrze.

przez Sabaidee 01 lut 2012, 16:00
Witaj na forum i czuj się tu dobrze. :D
Sabaidee

przez Jakucja 01 lut 2012, 16:24
Dziękuję :) Swoją drogą masz bardzo trafny podpis :lol:
Wszystko będzie dobrze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez natretna27 01 lut 2012, 16:38
Witam Jakucja:) Ja walczę z nerwicą natręctw od ok. 9 lat a leczę się od trzech. Moja nerwica polega na natrętnych myślach dotyczących pewnych spraw, które wzbudzają we mnie lęki...
Byłam już na połówce tabletki i znów musiałam wrócic do wiekszych dawek bo zaczęły sie leki, natrętne myśli i deprecha...
Pozdarwiam :smile:

przez Jakucja 01 lut 2012, 16:50
Natretna27, wiesz co mnie na tym forum pociesza? Że nie jestem sama. Że jest na świecie tyle świetnych osób, które po prostu mają problem, taki sam jak ja :)
A jak to mówią, każdy problem ma rozwiązanie, nie ma rozwiązania to nie ma problemu :mrgreen:
Wszystko będzie dobrze.

przez natretna27 01 lut 2012, 16:53
zgadza się:) co raz częściej słyszę o osobach z tym problemem, tylko szczerze mnie to nie pociesza...Jednak ciesze się ze tu trafiłam:) my najlepiej się zrozumiemy

Sortuj wg