czy to rodzaj nerwicy?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czy to rodzaj nerwicy?

przez miskaxoxo 26 sty 2012, 18:03
Witam. Mój problem zaczął się jakiś rok temu, gdy byłam w ostatniej klasie gimnazjum. Dostałam wtedy ostrych zawrotów głowy. Byłam u neurologa i przez ok. dwa miesiące brałam Sympramol. Pół roku temu zaczęłam liceum i od około miesiąca czuję się bardzo zle. Codziennie przed wyjściem do szkoly wymiotuję (a jesli nie wymiotuję, to ''ciągnie" mnie na wymioty), kompletnie nie mam apetytu, czuję taki wewnetrzny niepokój i nieuzasadniony lęk, oprócz tego czasem zakręci mi się w głowie, mam też problemy ze snem: czasem nie mogę usnąć a czasem jestem bardzo senna. Czuję ogólne rozdraznienie i irytację. Czy myślicie, ze to moze być jakiś rodzaj nerwicy? I co jeszcze istotnego: objawy zawsze mijają w sobotę i do niedzieli już ich nie odczuwam, wszystko rozpoczyna się w poniedziałek rano. Jaką macie dla mnie radę?
Pozdrawiam, miskaxoxo ;)

czy to rodzaj nerwicy?

przez *Wiola* 26 sty 2012, 20:02
miskaxoxo, Może to być , nerwica , fobia społeczna albo coś w tym rodzaju, ale my Ci diagnozy nie postawimy, od tego są specjaliści. Może na początek szkolny psycholog?
Moderator

Sortuj wg