Skocz do zawartości
Nerwica.com

proszę o pomoc


esprimopower1

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam dość głupi problem..a wiec..jezeli pomysle sobie o jakiejs dziewczynie i np..mowie Ania jaka Ty fajna jestes dziewczyna..zaraz mi sie pojawiaja przeklenstwa..np.Ania Ty kur..

nie wiem czemu ale mam takie mysli o dziewczynach..ja juz nie wiem co mam zrobic..po prostu mnie to denewuje i nie daje spokoju..siedzialem na internecie i czytalem o tym ale nic nie pomogli bo nikt nic nie pisal..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprimopower1, Witam cię !! Skąd u ciebie takie myśli i krytyka?. Czy trafiłeś na taką dziewczynę , która była wobec Ciebie nie w porządku,czy ogólnie masz takie poglądy?. Nie można brać wszystkich kobiet (do jednego worka).Jeśli zaś spełniasz te warunki pozytywnie bez żadnych zastrzeżeń , to znaczy musisz mieć chorobę dwubiegunową ChaD .więc musisz poczytać o niej no i zgłosić się do lekarza psych.,nie możesz tego tak bagatelizować (wydawałoby się jakaś tam błaha ,głupia sprawa). Nic podobnego to może się żle skończyć jeśli masz takie poglądy i jesteś nadpobudliwy. Co o tym sądzisz? pozdrawia Cię stara doświadczona depresantka ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margotz57, Co Ty wypisujesz?? :shock: Skąd tem chad wytrzasnęłaś?

Jak nie masz pojęcia to nie wprowadzaj ludzi w błąd , bo możesz komuś zaszkodzić.

 

esprimopower1,

Od jak dawna tak jest? Nie potrafisz tych myśli odgonić? Być może są to natręctwa, ale jeśli jest to częste i uciążliwe warto skonsultować to z psychiatrą lub psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tez mozę być natręctwo myślowe względnie jakieś złe podejście do kobiet z powodów osobistych, może to również tkwić problem w dzieciństwie ojciec źle traktował mamę , miał podejście do kobiet twierdząc ,ze są złe, niedobre,że zdradzają i mogł to czeto powtarzać a Ty sie nasłuchałeś, dodatkowo jeśli kiedyś tafiłeś na dziewczynę, która sypiała np. z kims innym a takich rzeczy nie powinno się robić to mogło to potwierdzić ten Twój wdrukowany obraz kobiet . Jest on mocno wpisany w Twoją podświadomość i nawet jakbyś chciał postępować inaczej to działa jak automat, mogła też na tej bazie wytworzyć się wtórnie do tego N natręctw myslowych, ponieważ natręctwa zakrywają lęk , tutaj wchodzi od razu być może małe poczucie własnej wartości boisz sie,ze dziewczyna Cie zdradzi i od razu w Twojej głowie powstaje schemat ze fajna równa się urwa.

Wiec moze to być schemat wyniesiony domu , potwierdzony we własnych przeżyciach, dodatkową małą wartość we własnej ocenie =natrectwo myślowe, które zakrywa lęk przed zdradą, ale to moje własne przemyślenia i może jakis psycholog by sie przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Sory Wiola,ale trochę się przejęzyczyłam z tą dwubiegunową "że może" ale dalej chciałam rozwinąć temat stopniowo jak tahela to jest część z 12 kroków ad. .No i napisałam ,żeby się udał do lekarza bo to jest podstawa.Jeszcze raz niestety ale naprawdę mi głupio. pozdrawiam gorąco. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprimopower1, Cześć! Psychiatra leczy z NFZ.Nie trzeba mieć skierowania, tylko popytać dyskretnie ,który jest dobry?,przeprowadzi z tobą wywiad potem da ci skierowanie do Psychologa. Powinien się też tam być-popiszesz testów to normalne.a wtedy na ich podstawie wystawią Ci diagnozę.Tylko pisz szczerze! .No jeśli masz na tyle kasy ,żeby się leczyć prywatnie to ok. 70 -100 zł.Jeśli Ci lekarz przepisze jakieś leki to używaj. pa! pa! pozdrowienia :silence: Będę jeszcze ze 2, 3 godz.

 

-- 01 lut 2012, 23:10 --

 

esprimopower1, Cześć ! co tam nie dajesz o sobie znać jakie poczyniłeś kroki no i co u Ciebie słychać? pozdrawiam cię gorąco,odezwij się. :papa:

 

-- 01 lut 2012, 23:28 --

 

esprimopower1, Cześć ! co tam nie dajesz o sobie znać jakie poczyniłeś kroki no i co u Ciebie słychać? pozdrawiam cię gorąco,odezwij się. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×